Icardi idzie na wojnę z Interem. Argentyńczyk rozważa zaangażowanie prawników!

Icardi idzie na wojnę z Interem. Argentyńczyk rozważa zaangażowanie prawników!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Corriere dello Sport

Do końca okna transferowego w kontynentalnej Europie pozostało niespełna pięć dni, a przyszłość Mauro Icardiego wciąż nie jest znana. Według włoskich mediów środkowy napastnik jest bardzo zdeterminowany do kontynuowania swojej kariery w Interze Mediolan, tak bardzo, że chce… zaangażować w całą spraw

Telenowela z udziałem Argentyńczyka trwa w najlepsze. Po serii występów Wandy Nary w obronie swojego męża i przede wszystkim klienta (sic!), bezawodnik wciąż znajduje się w kadrze „Nerazzurich”. Ba, został mu nawet przypisany numerem i względem poprzednich lat planowo ma on występować nie z „dziewiątką”, a „siódemką” na plecach.

W rzeczywistości Włosi cały czas liczą, że uda się im sprzedać swojego ex-kapitana, który zarabia 4,5 miliona euro rocznie (wraz z bonusami 5,3 miliona). Z drugiej strony piłkarz poprzez swoją przedstawicielkę wysyła jasne komunikaty, że chce zostać na Giuseppe Meazza.

Co na to Beppe Marotta, dyrektor wykonawczy Interu Mediolan? Zdecydowanie odcina się od tych słów i mówi: – Mogę z całą stanowczością zaprzeczyć, jakoby ktokolwiek w klubie powiedział Icardiemu, że ten może zostać w Interze, a już szczególnie nie zrobił tego prezydent Steven Zhang. Nasza strategia jest oparta o precyzję i komunikowanie wszystkiego w odpowiednim czasie. Będziemy to dalej robić i żadna osoba tego nie zmieni.

„Corriere dello Sport” w nawiązaniu do powyższe sytuacji informuje, że Mauro Icardi jest niezwykle zdeterminowany do pozostania w Mediolanie. W związku z tym, nawet w przypadku pojawienia się intratnych propozycji, z pełną stanowczością odrzuci je. Na razie jednak skupia się na powrocie do optymalnej dyspozycji, a robi to poprzez treningi odbywające się wraz z resztą drużyny.

Co istotne, wspomniane źródło donosi, że celem ośmiokrotnego reprezentanta Argentyny jest jak najszybsze przekonanie do siebie Antonio Conte i tym samym zapracowanie na miejsce w kadrze meczowej. Jeśli jednak tak się nie stanie, zawodnik jest gotowy… bronić swoich interesów poprzez prawników.

Okno transferowe w kontynentalnej Europie kończy się drugiego września, do tego czasu może się jeszcze wiele wydarzyć w kwestii sytuacji Mauro Icardiego, który w Interze Mediolan gra od lipca 2011 roku. Przez ten czas wypracował sobie miano siódmego najlepszego strzelca w historii klubu z bilansem 124 bramek w 219 meczach. Jego umowa wygasa 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy