Icardi nie dla AS Monaco

Icardi nie dla AS Monaco
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: TyC Sports I Corriere dello Sport

Wanda Nara poinformowała, że Mauro Icardi nie zostanie zawodnikiem AS Monaco.

Klub z księstwa dość niespodziewanie włączył się do rywalizacji o podpis napastnika Interu. Jak informowali dziennikarze RAI Sport, władze ASM wyraziły gotowość do przelania na konto mediolańczyków 60-65 milionów euro. Sam Icardi mógłby z kolei liczyć na zarobki rzędu 12 milionów euro.

Przenosiny Icardiego do Monaco byłyby na rękę działaczom Interu, którzy wolą, by 26-latek trafił do klubu spoza Serie A. Wszystko wskazuje jednak na to, że tak się nie stanie.

- Icardi nie przejdzie do Monaco - zakomunikowała Wanda Nara, odnosząc się krótko do transferowych plotek na temat swojego męża.

Wydaje się więc, że w grę wchodzi tylko transfer Argentyńczyka wewnątrz Serie A. Atakujący, który nie znajduje się w planach Antonio Conte na najbliższy sezon, od dawna jest łączony z Juventusem oraz Napoli. Chce go również Roma. W zeszłym tygodniu pojawiły się informacje sugerujące, że jeśli turyńczycy nie przejdą do konkretnego działania w sprawie jego pozyskania, zawodnik zdecyduje się na przenosiny właśnie do Rzymu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Transfery - Relacja na żywo [19/02/2020] Transfery - Relacja na żywo [19/02/2020]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy