Icardi nie dla AS Monaco

Icardi nie dla AS Monaco fot.
Mateusz Michałek
Źródło: TyC Sports I Corriere dello Sport

Wanda Nara poinformowała, że Mauro Icardi nie zostanie zawodnikiem AS Monaco.

Klub z księstwa dość niespodziewanie włączył się do rywalizacji o podpis napastnika Interu. Jak informowali dziennikarze RAI Sport, władze ASM wyraziły gotowość do przelania na konto mediolańczyków 60-65 milionów euro. Sam Icardi mógłby z kolei liczyć na zarobki rzędu 12 milionów euro.

Przenosiny Icardiego do Monaco byłyby na rękę działaczom Interu, którzy wolą, by 26-latek trafił do klubu spoza Serie A. Wszystko wskazuje jednak na to, że tak się nie stanie.

- Icardi nie przejdzie do Monaco - zakomunikowała Wanda Nara, odnosząc się krótko do transferowych plotek na temat swojego męża.

Wydaje się więc, że w grę wchodzi tylko transfer Argentyńczyka wewnątrz Serie A. Atakujący, który nie znajduje się w planach Antonio Conte na najbliższy sezon, od dawna jest łączony z Juventusem oraz Napoli. Chce go również Roma. W zeszłym tygodniu pojawiły się informacje sugerujące, że jeśli turyńczycy nie przejdą do konkretnego działania w sprawie jego pozyskania, zawodnik zdecyduje się na przenosiny właśnie do Rzymu.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy