Ighalo jednak zostanie w Manchesterze United?!

Ighalo jednak zostanie w Manchesterze United?! fot. Manchester United
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Sky Sports

Działacze Shanghai Shenhua są otwarci w sprawie pozostania Odiona Ighalo na Old Trafford nawet do stycznia.

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że w myśl umowy między oboma klubami wraz z końcem maja Nigeryjczyk powinien powrócić do Chin. Ze względu na zamknięcie granic jego przylot do Państwa Środka przed startem ligi zaplanowanym na początek czerwca byłby jednak mocno utrudniony.

Początkowo Chińczycy utrzymywali, że zgodzą się na pozostanie Ighalo w Manchesterze, jeśli United zobowiąże się do późniejszego wykupu napastnika. Kwota takiego transferu miałaby się zamknąć w okolicy 20 milionów funtów.

Zdaniem Sky Sports, teraz w grę wchodzi jednak nowe rozwiązanie. Shanghai Shenhua pozwoli zawodnikowi na pozostanie w Anglii nawet do stycznia, jeśli ten podpisze z klubem nowy kontrakt do 2024 roku. Obecna umowa zawodnika z chińskim zespołem wygasa za dwa lata.

Ighalo na Old Trafford trafił pod koniec zimowego okna transferowego. W ośmiu meczach rozegranych dla „Czerwonych Diabłów” strzelił cztery gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy