Inter: Conte chce pozyskać N’Golo Kanté

Inter: Conte chce pozyskać N’Golo Kanté
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: La Gazzetta dello Sport

„La Gazzetta dello Sport” pisze, że Antonio Conte chce pozyskać do Interu N’Golo Kanté.

Inter zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli Serie A, tracąc 11 punktów do pierwszego Juventusu. Władze mediolańskiego klubu nie do końca tak wyobrażały sobie ten sezon. „Nerazzurri” pod wodzą Antonio Conte mieli bić się z turyńczykami o tytuł mistrzowski jak równy z równym. Słabsze wyniki spowodowały, że kilka włoskich źródeł zaczęło spekulować na temat dalszej przyszłości Conte w Mediolanie. Mimo wszystko raczej nie zostanie on jednak zwolniony i spróbuje osiągnąć nakreślone cele w kolejnych rozgrywkach.

Do tego będzie potrzebował wzmocnień. Według „La Gazzetta dello Sport” absolutnym numerem jeden na liście Conte jest N’Golo Kanté, którego doskonale zna z czasów pracy na Stamford Bridge. O ile do pewnego momentu odejście francuskiego pomocnika z Chelsea wydawało się niemożliwe, to zdaniem włoskich dziennikarzy obecnie 29-latek nie jest już graczem nie na sprzedaż.

Inter może to wykorzystać, kontraktując mistrza świata. W ostatnim czasie mediolańczycy już parokrotnie potwierdzali swoją skuteczność na rynku transferowym. Ich najnowszym nabytkiem jest Achraf Hakimi.

Oprócz Kanté Inter cały czas interesuje się również Arturo Vidalem, Edinem Džeko, Emersonem Palmierim i Janem Vertonghenem.

Czarna lista Conte - sześciu piłkarzy do odejścia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient Brentford finalizuje największy transfer w swojej historii Brentford finalizuje największy transfer w swojej historii Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Semira Štilicia OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Semira Štilicia Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy FC Barcelona z możliwością wykupienia dwóch piłkarzy FC Barcelona z możliwością wykupienia dwóch piłkarzy Adam Nawałka nie jest trenerskim geniuszem. To… dobrze? Adam Nawałka nie jest trenerskim geniuszem. To… dobrze?

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy