Inter i Liverpool powalczą o Dzsudzsáka?

Inter i Liverpool powalczą o Dzsudzsáka?
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Sky Sports

Balázs Dzsudzsák opuści Rosję? Według agenta węgierskiego zawodnika piłkarzem zainteresowane są dwa zespoły - Inter Mediolan i Liverpool FC.

Dzsudzsák jest piłkarzem Dynama Moskwa od 2012 roku. Do klubu ze stolicy Rosji przeniósł się z Anży Machaczkała. Jego kontrakt z Dynamem obowiązuje do końca grudnia 2015 roku. Niewykluczone jednak, że Węgier odejdzie z Rosji wcześniej. Agent pomocnika w jednym z wywiadów powiedział, że jego klientem zainteresowane jest kilka znanych europejskich zespołów.

– Wiele klubów, łącznie z Interem Mediolan i Liverpoolem jest zainteresowane Balázsem. W tej chwili nie mogę jednak powiedzieć niczego więcej. Balázs nie prosił jednak klubu, by ten pozwolił mu odejść. W Rosji czuje się bardzo dobrze, rozumie się z trenerem Danem Petrescu. Ale wszystko może się zdarzyć - powiedział Jozsef Vorosbaranyi, agent piłkarza.

W zeszłym sezonie Dzsudzsák wystąpił w 27 spotkaniach rosyjskiej Premier League, w których zdobyl 5 goli. Szacuje się, że aby pozyskać Węgra, zainteresowany klub będzie musiał wyłożyć na stół około 12 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy