Inter i Liverpool powalczą o Dzsudzsáka?

Inter i Liverpool powalczą o Dzsudzsáka?
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Sky Sports

Balázs Dzsudzsák opuści Rosję? Według agenta węgierskiego zawodnika piłkarzem zainteresowane są dwa zespoły - Inter Mediolan i Liverpool FC.

Dzsudzsák jest piłkarzem Dynama Moskwa od 2012 roku. Do klubu ze stolicy Rosji przeniósł się z Anży Machaczkała. Jego kontrakt z Dynamem obowiązuje do końca grudnia 2015 roku. Niewykluczone jednak, że Węgier odejdzie z Rosji wcześniej. Agent pomocnika w jednym z wywiadów powiedział, że jego klientem zainteresowane jest kilka znanych europejskich zespołów.

– Wiele klubów, łącznie z Interem Mediolan i Liverpoolem jest zainteresowane Balázsem. W tej chwili nie mogę jednak powiedzieć niczego więcej. Balázs nie prosił jednak klubu, by ten pozwolił mu odejść. W Rosji czuje się bardzo dobrze, rozumie się z trenerem Danem Petrescu. Ale wszystko może się zdarzyć - powiedział Jozsef Vorosbaranyi, agent piłkarza.

W zeszłym sezonie Dzsudzsák wystąpił w 27 spotkaniach rosyjskiej Premier League, w których zdobyl 5 goli. Szacuje się, że aby pozyskać Węgra, zainteresowany klub będzie musiał wyłożyć na stół około 12 milionów euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy