Inter już chciał Kuckę

Inter już chciał Kuckę
Bartłomiej Rakuzy
Bartłomiej Rakuzy
Źródło: Goal

Agent piłkarza ujawnia, że Inter chciał mieć go u siebie już w styczniu, jednak wspólnie uzgodniono, że najlepiej będzie jak Kucka dogra sezon w Genoi do końca.

Juraj Kucka trafił do Serie A w styczniu 2011 i już po pół roku słowackiego pomocnika zaklepał sobie Inter, podpisując z Genoą umowę o współwłasności. Postanowiono, że temat Kucki powróci w styczniowym okienku transferowym. I powrócił.

- Inter starał się pozyskać piłkarza już w styczniowym okienku transferowym. W ostatnich jego dniach rozmawialiśmy wiele, jednak wspólnie z przedstawicielami obu klubów uzgodniliśmy, że najlepiej będzie, gdy Kucka dogra sezon do końca - mówił agent piłkarza, Karol Ksonto.
 
Claudio Ranieri podczas ostatniego okna transferowego miał na celu wzmocnienie linii pomocy. To co udało mu się zrobić, to wypożyczenie Fredy'ego Guarina na pół roku z FC Porto oraz Angelo Palombo, również na pół roku, z Sampdorii. Do pełni szczęścia brakowało mu jeszcze Kucki, który zapewniłby odpowiednią swobodę w zestawieniu drugiej linii. Co się odwlecze, to nie uciecze, a więc możemy się spodziewać, że Kucka zostanie zawodnikiem Interu Mediolan w lipcu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem! OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem! David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Nathan Aké w Manchesterze City OFICJALNIE: Nathan Aké w Manchesterze City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy