Inter Mediolan ma konkurencję. Malang Sarr na celowniku kolejnych trzech włoskich klubów

Inter Mediolan ma konkurencję. Malang Sarr na celowniku kolejnych trzech włoskich klubów
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Malang Sarr wzbudza coraz większe zainteresowanie swoją osobą po tym, jak nie przedłużył wygasającej umowy z OGC Nice.

Utalentowany defensor skończył w styczniu 21 lat i pomimo młodego wieku może pochwalić się już bardzo bogatym doświadczeniem za sprawą zanotowania ponad 100 występów na poziomie Ligue 1 w barwach „Le Gym”.

Młodzieżowy reprezentant Francji należał bez wątpienia do grona najbardziej wyróżniających się zawodników w ekipie z Allianz Riviery, dlatego przedstawiciele klubu z wielkim żalem przyjęli fakt, że piłkarz odmówił przedłużenia współpracy ze swoimi macierzystym zespołem i wraz z końcem czerwca stał się wolnym graczem.

Ten fakt ucieszył pokaźną liczbę europejskich ekip, które wyczuły szansę na pozyskanie wielce obiecującego Malangi Sarra. Wśród nich miał się znaleźć między innymi Inter Mediolan. 

Przedstawiciele „Nerazzurrich” widzą w osobie młodego obrońcy idealnego kandydata do zastąpienia Diego Godína, który na przestrzeni całego trwającego sezonu nie prezentował się na miarę oczekiwań.

Gianluca Di Marzio przekonuje jednak, że drużyna prowadzona przez Antonio Conte nie jest jedyną wyrażającą chęć do nawiązania współpracy z 21-latkiem. Poza nią w grze o względy Francuza mają się liczyć także Torino, Fiorentina oraz Atalanta. Ponadto w kierunku defensora mają spoglądać zespoły z Bundesligi.

Sarr nie śpieszy się na razie z podjęciem ostatecznej decyzji w kwestii najbliższej przyszłości i zamierza spokojnie rozważyć każdą z otrzymanych ofert.

Środkowy obrońca został na stałe włączony do pierwszej kadry OGC Nice w lipcu 2016 roku. Od tego czasu młodzieżowy reprezentant Francji wystąpił w 119 spotkaniach „Le Gym”, w których zdobył trzy bramki oraz zanotował tyle samo asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy