Inter Mediolan obserwuje utalentowanego Rumuna

Inter Mediolan obserwuje utalentowanego Rumuna fot. charnsitr / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Gazetta dello Sport

Inter Mediolan może pozyskać Olimpiu Moruţana, o czym informuje „La Gazetta dello Sport”.

Dobra postawa Olimpiu Moruţana w barwach FCSB powoduje, że interesują się nim zagraniczne kluby. Do tej pory mówiło się o nim między innymi w kontekście Bayeru Leverkusen oraz Hoffenheim.

Okazuje się jednak, że nie tylko przedstawiciele Bundesligi chcieliby mieć u siebie ofensywnego pomocnika. Tak przynajmniej twierdzi „La Gazetta dello Sport”.

Zdaniem tego źródła chęć pozyskania 21-latka przejawia też Inter Mediolan. Włosi zresztą od jakiegoś czasu śledzą poczynania Rumuna.

Według ostatnich informacji, negocjacje między pracodawcą zawodnika a zainteresowanym jego usługami podmiotem, poszły do przodu. Być może zatem zobaczymy Moruţana w Serie A.

Do tej pory problemem była kwota odstępnego. Właściciel FCSB, a więc Gigi Becali, oczekiwał za swojego piłkarza kwoty rzędu 20 milionów euro.

W trwającym sezonie 21-latek rozegrał 27 spotkań. W tym czasie strzelił sześć goli. Do swojego dorobku dorzucił 12 asyst.

Kontrakt wiąże go z obecnym klubem do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy