Inter Mediolan powalczy z Juventusem o Emersona Palmieriego?!

Inter Mediolan powalczy z Juventusem o Emersona Palmieriego?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport | CalcioMercato.com

Emerson Palmieri znalazł się na liście życzeń nie tylko Juventusu, ale i Interu Mediolan. To może zatem zwiastować nam walkę pomiędzy tymi ekipami o zawodnika Chelsea w styczniowym oknie transferowym.

Zarówno Maurizio Sarri, jak i Antonio Conte doskonale znają Włocha posiadającego także brazylijskie obywatelstwo. To właśnie obecny szkoleniowiec „Nerazzurrich” sprowadzał go do Londynu z Romy, i chociaż ich współpraca nie trwała zbyt długo, 50-latek dobrze wspomina lewego defensora. Kiedy na Stamford Bridge zameldował się trener „Bianconerich”, również docenił klasę 25-latka i przez cały sezon, pomimo konkurencji ze strony Marcosa Alonso, dał mu zagrać w 27 spotkaniach.

Teraz obaj z otwartymi rękoma powitaliby Emersona Palmieriego w swoich zespołach, bowiem poszukują na rynku transferowym gracza przystosowanego do zaciekłej rywalizacji o podstawowy skład. Kimś takim w ich ocenie wydał się im właśnie defensor Chelsea.

Wychowanek Santosu do tej pory uzbierał w koszulce „The Blues” 45 występów, które okrasił golem oraz czterema asystami. Jego umowa wygasa 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda OFICJALNIE: Malwina Smarzek-Godek w Novarze OFICJALNIE: Malwina Smarzek-Godek w Novarze Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayern Monachium, czyli der Klassiker [przewidywane składy, kogo brakuje, gdzie oglądać] Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayern Monachium, czyli der Klassiker [przewidywane składy, kogo brakuje, gdzie oglądać] Premier League: Benítez gotowy do wielkiego powrotu do Newcastle United. Ma już nawet plan na dwa transfery Premier League: Benítez gotowy do wielkiego powrotu do Newcastle United. Ma już nawet plan na dwa transfery

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy