Inter Mediolan powalczy z Juventusem o Emersona Palmieriego?!

Inter Mediolan powalczy z Juventusem o Emersona Palmieriego?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport | CalcioMercato.com

Emerson Palmieri znalazł się na liście życzeń nie tylko Juventusu, ale i Interu Mediolan. To może zatem zwiastować nam walkę pomiędzy tymi ekipami o zawodnika Chelsea w styczniowym oknie transferowym.

Zarówno Maurizio Sarri, jak i Antonio Conte doskonale znają Włocha posiadającego także brazylijskie obywatelstwo. To właśnie obecny szkoleniowiec „Nerazzurrich” sprowadzał go do Londynu z Romy, i chociaż ich współpraca nie trwała zbyt długo, 50-latek dobrze wspomina lewego defensora. Kiedy na Stamford Bridge zameldował się trener „Bianconerich”, również docenił klasę 25-latka i przez cały sezon, pomimo konkurencji ze strony Marcosa Alonso, dał mu zagrać w 27 spotkaniach.

Teraz obaj z otwartymi rękoma powitaliby Emersona Palmieriego w swoich zespołach, bowiem poszukują na rynku transferowym gracza przystosowanego do zaciekłej rywalizacji o podstawowy skład. Kimś takim w ich ocenie wydał się im właśnie defensor Chelsea.

Wychowanek Santosu do tej pory uzbierał w koszulce „The Blues” 45 występów, które okrasił golem oraz czterema asystami. Jego umowa wygasa 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy