Inter Mediolan: Simone Inzaghi wkrótce z nową umową

Inter Mediolan: Simone Inzaghi wkrótce z nową umową fot. sbonsi / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Inter Mediolan poważnie rozważa zaoferowanie propozycji przedłużenia kontraktu Simone Inzaghiemu - poinformowała „La Gazzetta dello Sport”.

Aktualny mistrz Włoch został latem zmuszony do rozejrzenia się za nowym szkoleniowcem po tym, jak zainteresowania kontynuowanie współpracy z włoskim klubem nie wyraził Antonio Conte.

Przedstawiciele „Nerazzurrich” skorzystali w związku z tym z nadarzającej się okazji i ściągnęli do siebie Simone Inzaghiego z Lazio, który w ostatniej chwili zrezygnował z podpisania nowej umowy z rzymskim zespołem.

45-latek został obdarzony umiarkowanym zaufaniem ze strony władz Interu Mediolan, ponieważ zawarł z nimi porozumienie do 30 czerwca 2023 roku.

Te są jednak bardzo zadowolone z początkowej fazy sezonu w wykonaniu ekipy prowadzonej przez włoskiego szkoleniowca i dlatego mają poważnie zastanawiać się nad zaoferowaniem mu szybkiej możliwości przedłużenia współpracy.

„La Gazzetta dello Sport” informuje, że klub ze Stadio Giuseppe Meazzy przymierza się do rozpoczęcia rozmów z Inzaghim na temat podpisania z nim umowy do końca sezonu 2024/2025 oraz jednoczesnego zwiększenia pobieranego przez niego wynagrodzenia z poziomu 4,5 do 6 milionów euro rocznie.

Wspomniane źródło dodaje, że początek negocjacji pomiędzy stronami zaplanowano na początek marca.

45-latek poprowadził do tej pory Inter Mediolan w 21 spotkaniach i odniósł w nich 14 zwycięstw oraz zanotował pięć remisów i dwie porażki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Josip Iličić poza składem Atalanty. „To delikatna sprawa” Josip Iličić poza składem Atalanty. „To delikatna sprawa”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy