Inter Mediolan: Simone Inzaghi wkrótce z nową umową

Inter Mediolan: Simone Inzaghi wkrótce z nową umową fot. sbonsi / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Inter Mediolan poważnie rozważa zaoferowanie propozycji przedłużenia kontraktu Simone Inzaghiemu - poinformowała „La Gazzetta dello Sport”.

Aktualny mistrz Włoch został latem zmuszony do rozejrzenia się za nowym szkoleniowcem po tym, jak zainteresowania kontynuowanie współpracy z włoskim klubem nie wyraził Antonio Conte.

Przedstawiciele „Nerazzurrich” skorzystali w związku z tym z nadarzającej się okazji i ściągnęli do siebie Simone Inzaghiego z Lazio, który w ostatniej chwili zrezygnował z podpisania nowej umowy z rzymskim zespołem.

45-latek został obdarzony umiarkowanym zaufaniem ze strony władz Interu Mediolan, ponieważ zawarł z nimi porozumienie do 30 czerwca 2023 roku.

Te są jednak bardzo zadowolone z początkowej fazy sezonu w wykonaniu ekipy prowadzonej przez włoskiego szkoleniowca i dlatego mają poważnie zastanawiać się nad zaoferowaniem mu szybkiej możliwości przedłużenia współpracy.

„La Gazzetta dello Sport” informuje, że klub ze Stadio Giuseppe Meazzy przymierza się do rozpoczęcia rozmów z Inzaghim na temat podpisania z nim umowy do końca sezonu 2024/2025 oraz jednoczesnego zwiększenia pobieranego przez niego wynagrodzenia z poziomu 4,5 do 6 milionów euro rocznie.

Wspomniane źródło dodaje, że początek negocjacji pomiędzy stronami zaplanowano na początek marca.

45-latek poprowadził do tej pory Inter Mediolan w 21 spotkaniach i odniósł w nich 14 zwycięstw oraz zanotował pięć remisów i dwie porażki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Michał Żuk rozmawiał z kilkoma polskimi klubami Michał Żuk rozmawiał z kilkoma polskimi klubami OFICJALNIE: Siedmiu piłkarzy odchodzi z Polonii Warszawa OFICJALNIE: Siedmiu piłkarzy odchodzi z Polonii Warszawa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy