Inter Mediolan: Simone Inzaghi wkrótce z nową umową

Inter Mediolan: Simone Inzaghi wkrótce z nową umową fot. sbonsi / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Inter Mediolan poważnie rozważa zaoferowanie propozycji przedłużenia kontraktu Simone Inzaghiemu - poinformowała „La Gazzetta dello Sport”.

Aktualny mistrz Włoch został latem zmuszony do rozejrzenia się za nowym szkoleniowcem po tym, jak zainteresowania kontynuowanie współpracy z włoskim klubem nie wyraził Antonio Conte.

Przedstawiciele „Nerazzurrich” skorzystali w związku z tym z nadarzającej się okazji i ściągnęli do siebie Simone Inzaghiego z Lazio, który w ostatniej chwili zrezygnował z podpisania nowej umowy z rzymskim zespołem.

45-latek został obdarzony umiarkowanym zaufaniem ze strony władz Interu Mediolan, ponieważ zawarł z nimi porozumienie do 30 czerwca 2023 roku.

Te są jednak bardzo zadowolone z początkowej fazy sezonu w wykonaniu ekipy prowadzonej przez włoskiego szkoleniowca i dlatego mają poważnie zastanawiać się nad zaoferowaniem mu szybkiej możliwości przedłużenia współpracy.

„La Gazzetta dello Sport” informuje, że klub ze Stadio Giuseppe Meazzy przymierza się do rozpoczęcia rozmów z Inzaghim na temat podpisania z nim umowy do końca sezonu 2024/2025 oraz jednoczesnego zwiększenia pobieranego przez niego wynagrodzenia z poziomu 4,5 do 6 milionów euro rocznie.

Wspomniane źródło dodaje, że początek negocjacji pomiędzy stronami zaplanowano na początek marca.

45-latek poprowadził do tej pory Inter Mediolan w 21 spotkaniach i odniósł w nich 14 zwycięstw oraz zanotował pięć remisów i dwie porażki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy