Inter Mediolan ustalił deadline w sprawie nowych kontraktów dla trzech piłkarzy. Walka z czasem!

Inter Mediolan ustalił deadline w sprawie nowych kontraktów dla trzech piłkarzy. Walka z czasem!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Corriere dello Sport

Inter Mediolan chce do Świąt Bożego Narodzenia wyjaśnić przyszłość Milana Škriniara, Matteo Darmiana oraz Edina Džeko - informuje „Corriere dello Sport”.

„Nerazzurri” do ostatnich chwil letniego okna transferowego musieli odpierać ataki Paris Saint-Germain. Francuzi robili wszystko, aby zdobyć słowackiego obrońcę.

Mimo porozumienia w sprawie warunków kontraktu, do przeprowadzki nie doszło, a piłkarz pozostał na Stadio Giuseppe Meazza.

Wicemistrz Włoch chciałby, aby nic się pod tym względem nie zmieniło w najbliższych latach, dlatego klub zamierza zabezpieczyć przyszłość swojego kluczowego gracza.

Negocjacje między stronami trwają od kilku tygodni i zgodnie z wypowiedziami działaczy, dają one nadzieje na wypracowanie stosownego konsensusu jeszcze przed startem styczniowego mercato.

Według najnowszych wieści władze Interu nie chcą czekać tak długo. Deadline przypada bowiem na Święta Bożego Narodzenia.

To samo dotyczy Matteo Darmiana oraz Edina Džeko, których umowy także obowiązują tylko do 30 czerwca 2023 roku.

Informacje o chęci zatrzymania bocznego obrońcy to nowość.

Simeone Inzaghi ufa 32-latkowi i wierzy, że wciąż może on być wartością dodaną nie tylko w szatni, ale i na boisku.

W przypadku Bośniaka w grę wchodzi nawet dwuletnie porozumienie. Wszystko po to, aby mógł on utrzymać obecną pensję.

Najwięcej uwagi oczywiście przykuwa Škriniar, na którego chrapkę nadal ma PSG. Weto w tym przypadku stawia jednak żona defensora.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Te kluby wydały najwięcej na zimowych transferach w 2023 roku Te kluby wydały najwięcej na zimowych transferach w 2023 roku Philippe Coutinho z szansą na ucieczkę z Aston Villi. Oferta w przygotowaniu Philippe Coutinho z szansą na ucieczkę z Aston Villi. Oferta w przygotowaniu FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy