Inter Mediolan w ofensywie. Po Hakimim przyjdzie czas na długo wyczekiwany transfer

Inter Mediolan w ofensywie. Po Hakimim przyjdzie czas na długo wyczekiwany transfer
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira

Przedstawiciele Interu Mediolan zamierzają po sfinalizowaniu operacji związanej z zakontraktowaniem Achrafa Hakimiego skupić się na pozyskaniu Sandro Tonalego z Brescii - uważa Nicolò Schira.

„Nerazzurri” nie zakończyli jeszcze obecnego sezonu, ale już snują wielkie plany na następne rozgrywki, co pokazuje fakt, że zespół ze Stadio Giuseppe Meazza finalizuje zakup Achrafa Hakimiego z Realu Madryt.

Właściciele Interu nie zamierzają jednak poprzestać na pozyskaniu Marokańczyka i w najbliższym czasie zamierzają skupić się na osiągnięciu porozumienia z Brescią w kwestii pozyskania Sandro Tonalego.

Nicolò Schira przekonuje, że drużyna z Mediolanu ustaliła już kluczowe warunki indywidualnego kontraktu utalentowanego pomocnika, który ma złożyć podpis pod pięcioletnią umową gwarantującą mu zarobki na poziomie 2,5 miliona euro rocznie oraz dodatkowe bonusy uzależnione od indywidualnej postawy oraz wyników osiąganych przez klub.

Kwestią sporną wciąż pozostaje wysokość kwoty odstępnego za 20-letniego zawodnika. Zespół okupujący miejsce w strefie spadkowej Serie A oczekiwał do niedawna przynajmniej 50 milionów euro za swojego wychowanka.

„Nerazzurri”chcą jednak wynegocjować dla siebie zdecydowanie korzystniejsze warunki i sprowadzić reprezentanta Włoch za sumę nieprzekraczająca 30 milionów euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Barcelona: Umtiti kontuzjowany Barcelona: Umtiti kontuzjowany Milik powiedział „tak” Juventusowi Milik powiedział „tak” Juventusowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy