Inter Mediolan wycenił Naiggolana. 32-latek dostępny za 15 milionów euro

Inter Mediolan wycenił Naiggolana. 32-latek dostępny za 15 milionów euro
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Alfredo Pedullà

Jak donosi Alfredo Pedullà, Inter Mediolan za Radję Nainngolana oczekuje 15 milionów euro.

Przed rokiem, mimo że Belg nie znajdował się w planach Antonio Conte, zawodnik dokonał z pozoru zaskakującego wyboru nowego klubu. Ofensywny pomocnik zdecydował się dołączyć do Cagliari Calcio.

Ten ruch miał jednak drugie dno. W stolicy Sardynii walkę z nowotworem rozpoczęła bowiem żona piłkarza Claudia. Tym samym chciał on być jak najbliżej swojej partnerki życiowej.

Mimo niewątpliwie trudnej sytuacji rodzinnej, 32-latek zdołał znaleźć również miejsce na grę w „Rossoblu”, gdzie w 29 spotkaniach zanotował on sześć trafień i siedem asyst, nierzadko przywdziewając opaskę kapitańską.

Teraz, gdy do „Nerazzurrich” z wypożyczenia wrócił Radja Nainggolan (jego żona wygrała walkę z chorobą), a Cagliari Calcio objął Eusebio Di Francesco, priorytetem obu stron jest nawiązanie współpracy.

Według Pedulli wicemistrz Włoch za niezwykle doświadczonego gracza oczekuje 15 milionów euro i choć jest skłonny do drobnych negocjacji w kwestii kwoty, a także nie zamyka się jedynie na taką formą transakcji jak transfer definitywny, operacja zdaje się trudna do przeprowadzenia.

Dziennikarz zaznacza jednak, Cagliari Calcio tak łatwo nie odpuści walki o 30-krotnego reprezentanta Belgii i wkrótce usiądzie ponownie do rozmów z Interem Mediolan.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer Inter Mediolan nie zapłacił bonusu za Romelu Lukaku. Manchester United chce w zamian piłkarza Inter Mediolan nie zapłacił bonusu za Romelu Lukaku. Manchester United chce w zamian piłkarza Erwin Tumirí przeżył katastrofę samolotu z piłkarzami Chapecoense. Teraz znów uniknął śmierci po tragicznym wypadku autobusu Erwin Tumirí przeżył katastrofę samolotu z piłkarzami Chapecoense. Teraz znów uniknął śmierci po tragicznym wypadku autobusu Georginio Wijnaldum porozumiał się z nowym klubem?! Georginio Wijnaldum porozumiał się z nowym klubem?! Szczęsny w dobrej formie przed zgrupowaniem reprezentacji. Obronił karnego i zanotował piąte czyste konto w Serie A Szczęsny w dobrej formie przed zgrupowaniem reprezentacji. Obronił karnego i zanotował piąte czyste konto w Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy