Inter Mediolan wycenił Naiggolana. 32-latek dostępny za 15 milionów euro

Inter Mediolan wycenił Naiggolana. 32-latek dostępny za 15 milionów euro
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Alfredo Pedullà

Jak donosi Alfredo Pedullà, Inter Mediolan za Radję Nainngolana oczekuje 15 milionów euro.

Przed rokiem, mimo że Belg nie znajdował się w planach Antonio Conte, zawodnik dokonał z pozoru zaskakującego wyboru nowego klubu. Ofensywny pomocnik zdecydował się dołączyć do Cagliari Calcio.

Ten ruch miał jednak drugie dno. W stolicy Sardynii walkę z nowotworem rozpoczęła bowiem żona piłkarza Claudia. Tym samym chciał on być jak najbliżej swojej partnerki życiowej.

Mimo niewątpliwie trudnej sytuacji rodzinnej, 32-latek zdołał znaleźć również miejsce na grę w „Rossoblu”, gdzie w 29 spotkaniach zanotował on sześć trafień i siedem asyst, nierzadko przywdziewając opaskę kapitańską.

Teraz, gdy do „Nerazzurrich” z wypożyczenia wrócił Radja Nainggolan (jego żona wygrała walkę z chorobą), a Cagliari Calcio objął Eusebio Di Francesco, priorytetem obu stron jest nawiązanie współpracy.

Według Pedulli wicemistrz Włoch za niezwykle doświadczonego gracza oczekuje 15 milionów euro i choć jest skłonny do drobnych negocjacji w kwestii kwoty, a także nie zamyka się jedynie na taką formą transakcji jak transfer definitywny, operacja zdaje się trudna do przeprowadzenia.

Dziennikarz zaznacza jednak, Cagliari Calcio tak łatwo nie odpuści walki o 30-krotnego reprezentanta Belgii i wkrótce usiądzie ponownie do rozmów z Interem Mediolan.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Krychowiak był bliski hitowego transferu przez konflikt z trenerem?! Temat może wrócić zimą Krychowiak był bliski hitowego transferu przez konflikt z trenerem?! Temat może wrócić zimą Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy