Inter Mediolan z poważnym kłopotem. Kluczowy piłkarz może wypaść na miesiąc

Inter Mediolan z poważnym kłopotem. Kluczowy piłkarz może wypaść na miesiąc
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Marcelo Brozović może nie być zdolny przez nawet cztery tygodnie z powodu kontuzji odniesionej w trakcie meczu reprezentacji Chorwacji z Austrią (3:1).

Wirus FIFA zbiera swoje żniwo i uderzył między innym w zespół aktualnego wicemistrza, który może na dłuższy czas zostać pozbawiony możliwość korzystania z usług Marcelo Brozovicia.

Środkowy pomocnik został zmuszony przed upływem dwudziestu minut rywalizacji do opuszczenia boiska w starciu z Austrią z powodu nabawienia się urazu mięśniowego.

Dziennikarze „La Gazzetta dello Sport” przekonują, że 29-letni zawodnik przejdzie w poniedziałek szczegółowe badania i po nich będzie wiadomo, co mu dokładnie dolega i ile potrwa jego ewentualna przerwa w grze.

Wspomniane źródło uważa, że Brozović doznał kontuzji zginacza i jego pauza obejmie trzy lub cztery tygodnie, co w praktyce oznacza opuszczenie przez piłkarza dwóch prestiżowych pojedynków Barceloną w Lidze Mistrzów, bo najbliższe starcie z Romą i tak obejrzałby z trybun z powodu ujrzenia nadmiaru żółtych kartek - pięć w siedmiu występach.

Chorwat nie zmierza jednocześnie przyśpieszać czasu rehabilitacji, by nie pozbawić się szansy wyjazdu na nadchodzące Mistrzostwa Świata.

Środkowy pomocnik rozegrał łącznie dziewięć spotkań w tym sezonie i zdobył w nich dwie bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy