Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu

Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Gianluca Di Marzio

Alfredo Pedulla oraz Nicolò Schira informowali, że Inter Mediolan podwyższył ofertę za Christiana Eriksena. Gianluca Di Marzio studzi jednak nastroje, twierdząc, że porozumienie jest dalej, niż wydaje się jego kolegom po fachu.

Według wspomnianej dwójki dziennikarzy aktualnie „Nerazzurri” mają proponować 18 milionów euro za pomocnika Tottenhamu, Gianluca Di Marzio twierdzi jednak, że nic bardziej mylnego. Wcześniej mediolańczycy zaproponowali za zawodnika 10 milionów euro, co stanowiło zaledwie połowę żądanej przez „Koguty” kwoty. Żurnalista „Sky Sport Italia” zauważa, iż propozycja faktycznie została zwiększona, ale do finalizacji transferu jeszcze sporo brakuje.

Jak twierdzi Di Marzio, nominalna oferta Interu została zwiększona o zaledwie trzy miliony euro. Suma ta może wzrosnąć do 15 milionów po doliczeniu bonusów, ale to wciąż nie przekonuje Tottenhamu. Londyńczycy są w tej kwestii dość uparci, nie zważając na to, iż mogą utracić swoją gwiazdę zupełnie za darmo już przyszłego lata. Nadal żądają 20 milionów euro i ani myślą schodzić z tej ceny.

Jeśli „Beneamata” chce pozyskać Eriksena, musi w najbliższych dniach podwyższyć swoją ofertę. W przeciwnym razie może napotkać na poważne problemy. Kluczowy ma być najbliższy wtorek, kiedy to Martin Schoots, agent piłkarza, uda się do stolicy Wielkiej Brytanii na rozmowy z szefostwem Tottenhamu.

Przedstawiciel zawodnika może okazać się bardzo istotną postacią w całej operacji, ponieważ planuje on przekonać klubowych włodarzy do zejścia z ceny. Jeśli ta trudna sztuka mu się uda, w przyszłym tygodniu moglibyśmy spodziewać się potwierdzenia transakcji. „Poświęcenie” finansowe Tottenhamu umożliwiłoby sfinalizowanie rozmów w okolicach piątku.

Eriksen osiągnął już porozumienie z nowym pracodawcą, zatem czeka jedynie na rozwój sytuacji.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy