Inter Miami chce Exequiela Palaciosa

Inter Miami chce Exequiela Palaciosa fot. Inter Miami
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: TyC Sports

Amerykańskie i argentyńskie media podają, że Exequiel Palacios znalazł się na celowniku Interu Miami.

Klub, którego współwłaścicielem jest David Beckham, kilka tygodni potwierdził pierwsze transfery w swojej historii. Jego zawodnikami zostali Julián Carranza oraz Matías Pellegrini. Na tym jednak oczywiście nie koniec. Działacze Interu rozglądają się za kolejnymi piłkarzami, którzy będą stanowić o sile zespołu od nowego roku.

Na ich celowniku znalazł się Palacios. 20-letni pomocnik jest wychowankiem River Plate. W pierwszym zespole klubu z Buenos Aires rozegrał do tej pory 59 spotkań, notując cztery trafienia i dziewięć asyst. W zeszłym roku zadebiutował on w dorosłej reprezentacji Argentyny.

TyC Sports informuje, że Inter złożył mu konkretną propozycję. River Plate jest skłonne do rozpoczęcia rozmów, ale na razie niezbyt chętnie w kierunku oferty spogląda sam zawodnik. Wolałby on bowiem kontynuować karierę w Europie. Niewykluczone jednak, że klub z Miami będzie dalej naciskał na jego transfer. W przeszłości Palaciosa łączono m.in. z Realem Madryt. Młodym piłkarzem interesuje się wiele innych zespołów.

Przypomnijmy, że zdaniem mediów w przyszłym roku do Miami przeniesie się Edinson Cavani, którego kontrakt z Paris Saint-Germain wygaśnie po zakończeniu sezonu 2019/2020.

W marcu 2020 roku Inter rozpocznie rywalizację w MLS.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy