Inter walczy o Medela

Inter walczy o Medela
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Gianluca Di Marzio

Inter nie odpuszcza w walce o pozyskanie zawodnika Cardiff City Gary'ego Medela.

26-letni reprezentant Chile jest obiektem zainteresowania wielu europejskich klubów, po tym jak jego drużyna nie zdołała utrzymać się w Premier League. Najwięcej mówiło się o powrocie do Hiszpanii, głównie do Málagi, lecz niedawno do grona chętnych drużyn dołączył Inter.

Przedstawiciele "Nerrazurrich" w najbliższych dniach spotkają się z zarządem Cardiff, aby przedyskutować ewntualny transfer Medela. Włosi są skłonni wyłożyć około ośmiu milionów euro. Wydaje się, że Chilijczyk będzie zainteresowany przenosinami do klubu, który w tym sezonie może mu zagwarantować walkę o udział w europejskich pucharach.

Gary Medel występował do tej pory w Boca Juniors, Sevilli i Cardiff City. W minionym sezonie wystąpił w 35 spotkaniach, notując jedną asystę. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy