Inter walczy o względy Cavaniego. Chce dać mu... długoterminowy kontrakt

Inter walczy o względy Cavaniego. Chce dać mu... długoterminowy kontrakt fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L’Équipe | Tuttosport | Sport Mediaset

Inter Mediolan zamierza przedstawić Edinsonowi Cavaniemu propozycję zawarcia trzyletniej umowy - poinformowało „L’Équipe”.

Reprezentant Urugwaju zastanawia się wciąż nad obraniem właściwej ścieżki na kontynuowanie swojej kariery.

Doświadczony napastnik był nie tak dawno nastawiony na opuszczenie szeregów Paris Saint-Germain, ale obecnie panująca sytuacja na świecie skłoniła go jednak do rozważenia możliwego pozostania we francuskim klubem.

33-letni zawodnik wstrzymuje się jednak z podjęciem jakiejkolwiek wiążącej decyzji i wysłuchuje otrzymanych ofert, z których wybierze najbardziej odpowiadającą jego wymaganiom sportowym oraz finansowym.

Wielką ochotę na sprostanie oczekiwaniom Edinsona Cavaniego ma Inter Mediolan. Dziennikarze „L’Équipe” uważają nawet, że drużyna z Włoch przygotowała już propozycję aż trzyletniego kontraktu dla Urugwajczyka, co miałoby świadczyć o tym, że stanowiłby dość istotną postać w projekcie „Nerazzurrich”.

Wcześniej „Tuttosport” i „Sport Mediaset” poinformowały także, że Urugwajczyk w znaczącym stopniu obniżył swoje wymagania finansowe z 12 milionów euro do poziomu 7-8 milionów euro, które chciałby zarabiać na sezon.

Zespół z Serie A ma wykazywać się dużą determinacją w walce o względy doświadczonego napastnika po tym, jak nie udało się mu pozyskać na zasadzie wolnego transferu Olivera Girouda z Chelsea i Driesa Mertensa z Napoli. Musi on być jednak przygotowany nie tylko na konkurencję ze strony PSG, ale także innych klubów zainteresowanych 33-latkiem.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Meunier krytycznie o kulisach rozstania z PSG. „Chciał, abym grał praktycznie za damo” Meunier krytycznie o kulisach rozstania z PSG. „Chciał, abym grał praktycznie za damo” OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w pierwszej rundzie kwalifikacji Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w pierwszej rundzie kwalifikacji Manchester City porozumiał się z Ferránem Torresem?! Manchester City porozumiał się z Ferránem Torresem?! OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy