Inter zainteresowany Kuciakiem?

Inter zainteresowany Kuciakiem?
Redakcja
Redakcja
Źródło: gianlucadimarzio.com

Dusan Kuciak może trafić do Interu Mediolan. Działacze "Nerazzurich" są zainteresowani słowackim bramkarzem Legii.

Kuciak miałby być w Interze zmiennikiem Samira Handanovicia, który przed sezonem został kupiony z Udinese. Brak konkurencji wśród bramkarzy spowodował, że działacze Interu szukają nowego bramkarza.

800 tysięcy euro - tyle miałaby wynosić oferta włoskiego klubu za Słowaka, którego kontrakt obowiązuje jeszcze przez półtora roku. Działacze Legii kilkukrotnie podkreślali, że jeżeli pojawi się satysfakcjonująca oferta za któregokolwiek z piłkarzy, to nie będą stwarzać zawodnikom problemów z odejściem.

Kuciak trafił do Legii w 2011 roku z rumuńskiego FC Valsui, wcześniej grał w barwach MSK Żyliny.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy