Inter zainteresowany Marko Marinem

Inter zainteresowany Marko Marinem
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

Gwiazda Werderu Brema, Marko Marin, nie może zaliczyć obecnego sezonu do najlepszych.

22-letni ofensywny pomocnik miał problemy ze zdrowiem oraz ustabilizowaniem formy sportowej. Jednak zawodnikowi coraz uważniej przygląda się Inter Mediolan.

Włosi skłonni są zainwestować w transfer Niemca tylko wówczas, gdy negocjacje z Carlosem Tevezem zakończą się niepowodzeniem.  Według fachowców decyzja prezydenta "Nerrazzurich", Massimo Morattiego, wydaje się być  dość dziwna, ponieważ Tevez i Marin to gracze prezentujący zupełnie odmienny styl gry oraz występujący na różnych pozycjach. Faktem przamawiającym za odejściem z Bremy dla Marina, może być kończący się latem 2013 roku kontrakt z obecnym pracodawcą.


Piłkarz osobiście powtarza, że nie myśli o przeprowadzce. Jego celem na zbliżającą się rundę wiosenną jest przede wszystkim powrót do swojej najlepszej dyspozycji. Marin rozpoczynał piłkarską karierę rozpoczynał w Borussi Mönchegladbach, której barw bronił w latach 2007-09. Dokładnie 24 czerwca 2009 roku podpisał czteroletnią umowę z bremeńczykami. Kwota transferu wyniosła 9 milionów euro, co stanowi rekordową sumę wydaną na zawodnika przez Werder w historii.


Ponadto, Marko Marin może pochwalić się szesnastoma występami w reprezentacji Niemiec, w których raz wpisał się na listę strzelców podczas towarzyskiego meczu z Belgią.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy