Inter zdeterminowany, by pozyskać Contiego

Inter zdeterminowany, by pozyskać Contiego fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Calcio Mercato

Inter zamierza wzmocnić boki defensywy.

„Nerazzurri” zmagają się w ostatnim czasie ze słabszą formą i nie wygrali meczu już od sześciu spotkań, w których stracili 14 bramek. Mediolańczycy chcą wzmocnić linię obrony, a w szczególności zależy im na jej bokach. Faworytem do przejścia na San Siro ma być zawodnik Atalanty, Andrea Conti, a „Beneamata” zamierza wykorzystać dobre stosunki łączące ją z „Orobicimi”.

Dzięki formie prezentowanej w obecnym sezonie, 23-latek znalazł się na celowniku wielu klubów, w tym między innymi Bayernu, Liverpoolu czy Juventusu. „Calcio Mercato” informuje, że plan na pokonanie konkurencji ma jednak Inter. Działacze klubu z San Siro utrzymują dobre stosunki z kierownictwem „La Dei” po styczniowym transferze Roberto Gagliardiniego i chcą to wykorzystać.

Relacje między klubami mogą okazać się jednak niewystarczające. Choć z pewnością ułatwią one rozmowy, Atalanta oczekuje za swoją gwiazdę około 20 milionów euro.

Conti zdobył w obecnym sezonie siedem bramek i walczy ze swoją drużyną o udział w europejskich pucharach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy