Isco na dłużej w Maladze?

Isco na dłużej w Maladze?
Redakcja
Redakcja
Źródło: MundoDeportivo

Według doniesień dyrektora sportowego hiszpańskiego klubu Isco porozumiał się z klubem w kwestii przedłużenia obecnej umowy.

- W niedługim czasie spotkamy się aby przedstawić nową umowę dla Isco. Nie jest jeszcze podpisana ale myślę, że wkrótce będzie. - tymi słowami Mario Husillos, dyrektor sportowy Malagi, ogłosił porozumienie piłkarza z drużyną z Andaluzji. W przeciągu kilku najbliższych dni dowiemy się o ile dłużej obowiązywać będzie nowa umowa. Klauzula odstępnego w kontrakcie ma wzrosnąć z 21 do 40 milionów euro. Informacja ta na pewno ucieszy wszystkich fanów Malagi, którzy po odejściu kilku ważnych zawodników w letnim okienku, między innymi Santi Cazorla, martwili się o siłę zespołu.

 
Isco, który otrzymał w grudniu nagrodę 'Golden Boy' dla najbardziej obiecującego piłkarza Europy, obserwowany jest przez czołowe kluby Starego Kontynentu. Wśród nich są takie drużyny jak Chelsea, Juventus czy Real Madryt.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Atlético Madryt: Im strzelać nie kazano. Najgorszy wynik bramkowy w 83 sezonach na poziomie pierwszej ligi! Atlético Madryt: Im strzelać nie kazano. Najgorszy wynik bramkowy w 83 sezonach na poziomie pierwszej ligi! Najlepsza jedenastka w historii polskiego futbolu. Plebiscyt PZPN-u zakończony! Najlepsza jedenastka w historii polskiego futbolu. Plebiscyt PZPN-u zakończony! Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy