Isco wybiera nowy klub. Cztery opcje transferowe

Isco wybiera nowy klub. Cztery opcje transferowe fot. Saolab Press / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Razón

Isco, którego umowa z Realem Madryt wygasa 30 czerwca, wciąż nie podjął decyzji o wyborze nowego klubu. Aktualnie na stole ma on cztery opcje, a jedną z nich jest AS Roma - informuje „La Razón”.

Mistrzowie Hiszpanii nie przedstawili rozgrywającemu nowego kontraktu i tym samym współpraca wkrótce dobiegnie końca. Nim zostało to potwierdzone, wydawało się, że przyszłość zawodnika jest już wyjaśniona.

Doszedł on do porozumienia z Realem Betis, które zaoferowało mu najwyższą pensję w zespole. Od tego czasu się jednak sporo zmieniło.

Sam Isco za swój priorytet uznał występy w Lidze Mistrzów, a „Los Verdiblancos” w końcówce sezonu przegrali walkę o miejsce w czołowej czwórce LaLigi. W ten sposób Hiszpan wrócił do punktu wyjścia.

Dzisiaj w kolejce po 30-latka oprócz ekipy z Estadio Benito Villamarín ustawiły się AS Roma, Galatasaray oraz Sevilla.

Problem w tym, że z całej czwórki tylko „Los Sevillistas” są w stanie podarować mu grę w Lidze Mistrzów, ale kierownictwo klubu nie jest przekonane do gracza.

W tej sytuacji 38-krotny reprezentant Hiszpanii nie ma łatwego zadania.

Isco w sezonie 2021/2022 rozegrał tylko 17 spotkań i zanotował dwa trafienia. Z Realem Madryt był związany przez dziewięć lat.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy