Jacek Góralski blisko sensacyjnego transferu do polskiego klubu. A to psikus

Jacek Góralski blisko sensacyjnego transferu do polskiego klubu. A to psikus fot. Pawel Andrachiewicz / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sebastian Staszewski [Twitter]

Jacek Góralski lada moment może zasilić szeregi Wieczystej Kraków - donosi Sebastian Staszewski.

Zgodnie z doniesieniami Sebastiana Staszewskiego Jacek Góralski jest już blisko transferu do Wieczystej Kraków. Rozmowy między stronami mają być zaawansowane, a klub z województwa małopolskiego proponuje zawodnikowi trzyletnią umowę.

Dziennikarz podkreśla, że 30-latek miał również oferty z Cracovii i Górnika Zabrze, co wiadomo było już od jakiegoś czasu, ale to trzecioligowiec jest obecnie najbliżej jego zakontraktowania. Sprawa powinna wyjaśnić się na początku przyszłego tygodnia.

Zainteresowanie 21-krotnym reprezentantem Polski wykazywały też Pogoń Szczecin i Wisła Kraków. Ta pierwsza złożyła mu tylko zapytanie. Przenosiny do drugiej, która rywalizuje w I lidze, miały zostać z kolei szybko odrzucone.

Kilka dni temu Tomasz Włodarczyk podawał, że Góralski może wrócić do Kajratu Ałmaty, z którym w sezonie 2020 zdobył tytuł mistrza Kazachstanu. Zobaczymy więc, gdzie finalnie wyląduje doświadczony piłkarz, który pozostaje bez klubu po rozwiązaniu za porozumieniem stron kontraktu z VfL Bochum.

Wieczysta regularnie pozyskuje znanych zawodników, ale transfer defensywnego pomocnika, jeśli stanie się faktem, z całą pewnością byłby jednym z największych hitów w jej historii, o ile nie największym. Jego dorobek w Bundeslidze zamknął się co prawda na czterech występach, ale mimo wszystko dopiero co w niej był.

Krakowianie rozpoczęli sezon od zdobycia dziewięciu punktów w czterech spotkaniach swojej grupy IV ligi.

Ostatnim polskim klubem Góralskiego była Jagiellonia Białystok. Jej trykot zakładał 57 razy w Ekstraklasie. Wcześniej był związany z Wisłą Płock.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy FC Barcelona zarzuca sieć na „nowego Neuera” FC Barcelona zarzuca sieć na „nowego Neuera”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy