Jacek Góralski blisko sensacyjnego transferu do polskiego klubu. A to psikus

Jacek Góralski blisko sensacyjnego transferu do polskiego klubu. A to psikus fot. Pawel Andrachiewicz / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sebastian Staszewski [Twitter]

Jacek Góralski lada moment może zasilić szeregi Wieczystej Kraków - donosi Sebastian Staszewski.

Zgodnie z doniesieniami Sebastiana Staszewskiego Jacek Góralski jest już blisko transferu do Wieczystej Kraków. Rozmowy między stronami mają być zaawansowane, a klub z województwa małopolskiego proponuje zawodnikowi trzyletnią umowę.

Dziennikarz podkreśla, że 30-latek miał również oferty z Cracovii i Górnika Zabrze, co wiadomo było już od jakiegoś czasu, ale to trzecioligowiec jest obecnie najbliżej jego zakontraktowania. Sprawa powinna wyjaśnić się na początku przyszłego tygodnia.

Zainteresowanie 21-krotnym reprezentantem Polski wykazywały też Pogoń Szczecin i Wisła Kraków. Ta pierwsza złożyła mu tylko zapytanie. Przenosiny do drugiej, która rywalizuje w I lidze, miały zostać z kolei szybko odrzucone.

Kilka dni temu Tomasz Włodarczyk podawał, że Góralski może wrócić do Kajratu Ałmaty, z którym w sezonie 2020 zdobył tytuł mistrza Kazachstanu. Zobaczymy więc, gdzie finalnie wyląduje doświadczony piłkarz, który pozostaje bez klubu po rozwiązaniu za porozumieniem stron kontraktu z VfL Bochum.

Wieczysta regularnie pozyskuje znanych zawodników, ale transfer defensywnego pomocnika, jeśli stanie się faktem, z całą pewnością byłby jednym z największych hitów w jej historii, o ile nie największym. Jego dorobek w Bundeslidze zamknął się co prawda na czterech występach, ale mimo wszystko dopiero co w niej był.

Krakowianie rozpoczęli sezon od zdobycia dziewięciu punktów w czterech spotkaniach swojej grupy IV ligi.

Ostatnim polskim klubem Góralskiego była Jagiellonia Białystok. Jej trykot zakładał 57 razy w Ekstraklasie. Wcześniej był związany z Wisłą Płock.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy