Jacek Magiera był blisko objęcia tego klubu. „To pierwszy kandydat”

Jacek Magiera był blisko objęcia tego klubu. „To pierwszy kandydat” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: sport.tvp.pl

Jacek Magiera to obecnie trener Śląska Wrocław, ale był o krok od objęcia pierwszoligowej Stali Rzeszów - poinformował prezes Rafał Kalisz w rozmowie ze sport.tvp.pl.

Jacek Magiera obecnie odpowiada za wyniki Śląska Wrocław. Wspólnie z tym zespołem rywalizował o pozostanie w Ekstraklasie.

Ta misja zakończyła się sukcesem, dlatego dostał od władz klubu propozycję kontynuowania współpracy, z której zresztą postanowił skorzystać.

Wyszło to na dobre zarówno drużynie, jak i samemu szkoleniowcowi, bo prowadzony przez niego zespół zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Okazuje się natomiast, że mógł on prowadzić... Stal Rzeszów. Na ten temat wypowiedział się prezes pierwszoligowca Rafał Kalisz.

- Wizja zakładała zmianę sztabu. Rozmowy z Danielem Myśliwcem zaczęły się pod koniec roku. Pierwszym kandydatem na nowego trenera był Jacek Magiera i do końca czekaliśmy, żeby podpisać z nim kontrakt - stwierdził.

- Uważam, że to jeden z najlepszych polskich trenerów. On pasuje do naszej wizji. Dostał możliwość rozwoju w wyższej lidze i skorzystał z tego. Jego rodzina lepiej czuje się we Wrocławiu, więc podjął męską decyzję - dodał.

Cały wywiad można zobaczyć w tym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szalona radość szóstoligowca. Zagra z PSG w Pucharze Francji [WIDEO] Szalona radość szóstoligowca. Zagra z PSG w Pucharze Francji [WIDEO] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy