Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert

Jacek Magiera miał kilka zagranicznych ofert fot. Marcin Karczewski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Przegląd Sportowy

Jacek Magiera miał kilka ofert od zagranicznych klubów, co sam przyznał w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”. Szkoleniowiec ich jednak nie przyjął ze względu na problemy zdrowotne ojca, o czym opowiedział w wywiadzie.

Jacek Magiera to szkoleniowiec, który w tym roku skończył 46 lat. Na swoim koncie ma on już solidne sukcesy jak mistrzostwo Polski wywalczone z Legią Warszawa.

To właśnie w barwach „Wojskowych” miał on najlepszy okres, bo prowadzony przez niego zespół rywalizował w Lidze Mistrzów.

Za jego kadencji ekipa ze stolicy była w stanie pokonać Sporting, a także zanotowała historyczny remis przeciwko Realowi Madryt (3-3).

Później 46-latek prowadził jeszcze Śląsk Wrocław, z którym zakwalifikował się do eliminacji europejskich pucharów.

Od marca 2022 roku Magiera pozostaje bez pracy. Okazuje się jednak, że w tym czasie miał kilka ofert i to zagranicznych. Opowiedział o tym w rozmowie z Markiem Wawrzynowskim na łamach „Przeglądu Sportowego”.

- Polscy trenerzy nie dostają ofert zagranicznych? Ja mogę powiedzieć w tym przypadku za siebie. Miałem ich kilka, ale nie zostawię w kraju chorego ojca. Są rzeczy ważne i ważniejsze, tak zostałem wychowany, a za granicę jeszcze wyjadę - stwierdził Magiera.

Cały wywiad z Jackiem Magierą można przeczytać w tym miejscu.

Więcej na temat: Jacek Magiera Polska Trenerzy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy