Jacek Magiera porozumiał się z nowym klubem. „Ma budować duży projekt”

Jacek Magiera porozumiał się z nowym klubem. „Ma budować duży projekt” fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Meczyki.pl [YouTube]

Przyszłość Jacka Magiery nie jest pewna. Śląsk Wrocław namawia go do pozostania, lecz ten otrzymał poważną propozycję od pierwszoligowej Stali Rzeszów - donosi Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Jacek Magiera wrócił w trybie awaryjnym do Śląska Wrocław pod koniec kwietnia. Rzucił się na głęboką wodę, która ciągnęła klub ku spadkowi do pierwszej ligi.

We Wrocławiu 46-latek zastał rozbitą drużynę, nękaną kontuzjami i wieloma innymi wewnętrznymi problemami. Największa gwiazda „Wojskowych”, czyli Erik Expósito, borykała się dodatkowo ze złamanymi palcami i nadwagą, za którą otrzymał publiczny ochrzan od trenera. Wydawało się zatem, że tego pociągu nie da się uchronić przed niechybną kraksą. A jednak...

Magiera odmienił oblicze zespołu, wygrywając z nim dwa spotkania i remisując. Oczywiście, Śląsk miał również sporo szczęścia, gdyż utrzymanie mógł zaprzepaścić w ostatnim starciu z Legią Warszawa. Wisła Płock tego nie wykorzystała i uległa znacznie Cracovii, lądując z hukiem na zapleczu Ekstraklasy.

Władze wrocławskiego klubu chcą kontynuować współpracę z cudotwórcą z Częstochowy. Ten otrzymał jednak ciekawą ofertą.

Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl poinformował, że na biurku Magiery wylądowała propozycja od pierwszoligowej Stali Rzeszów. W niej miałby stać na czele dużego projektu.

- Jacek Magiera porozumiał się ze Stalą Rzeszów, która chce, by budował duży projekt. Propozycja leży na stole. Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia, zaprosił go jednak na rozmowy, by ten został w Śląsku - ujawnił dziennikarz w programie „Pogadajmy o piłce”.

Stal nadal walczy o awans do krajowej elity, tracąc punkt do strefy barażowej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy