Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sebastian Staszewski [Twitter]

Jacek Magiera pozostanie trenerem Śląska Wrocław - donosi Sebastian Staszewski.

Jacek Magiera zdecydował się na powrót do Śląska Wrocław w kwietniu. W kluczowym momencie drużyna zanotowała pod jego wodzą zwycięstwa z Wisłą Płock oraz Miedzią Legnica i rzutem na taśmę utrzymała się w Ekstraklasie.

Już po tym media zaczęły spekulować na temat tego, jaka będzie przyszłość szkoleniowca. Władze Śląska od początku chciały kontynuować z nim współpracę i przedstawiły mu propozycję przedłużenia kontraktu. Chrapkę na 46-latka miała jednak również Stal Rzeszów. Co prawda to klub pierwszoligowy, ale z dużymi ambicjami. W dodatku jego dyrektorem do spraw strategii sportowej jest Sebastian Krzepota, z którym Magiera zna się z Legii Warszawa.

Tomasz Włodarczyk podawał nawet, że strony osiągnęły konsensus i trener zajmie się budową nowego, dużego projektu.

Z najnowszych doniesień Sebastiana Staszewskiego wynika, że szkoleniowiec ostatecznie zostanie we Wrocławiu. Ze Śląskiem miał dojść do porozumienia w sprawie dwuletniego kontraktu.

Wszystko wskazuje więc na to, że dalej będzie pracował w Ekstraklasie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Zagadkowe zmiany Lionela Messiego i Jordiego Alby. Amerykanie w stanie alarmu Zagadkowe zmiany Lionela Messiego i Jordiego Alby. Amerykanie w stanie alarmu Tajemnicza klauzula w kontrakcie Harry'ego Kane'a. Prezes Tottenhamu podgrzał atmosferę Tajemnicza klauzula w kontrakcie Harry'ego Kane'a. Prezes Tottenhamu podgrzał atmosferę EA Sports FC 24: 24 najlepszych skrzydłowych. Lionel Messi ustąpił z tronu przez... zmianę pozycji EA Sports FC 24: 24 najlepszych skrzydłowych. Lionel Messi ustąpił z tronu przez... zmianę pozycji Manchester City bierze młokosa. Już po testach medycznych Manchester City bierze młokosa. Już po testach medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy