Jagiellonia Białystok chce reprezentanta kraju

Jagiellonia Białystok chce reprezentanta kraju
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kuba Seweryn

Jagiellonia Białystok przejawia zainteresowanie usługami Jetmira Halitiego - informuje Kuba Seweryn.

Choć dopiero listopad, to niektóre kluby powoli robią przymiarki pod kątem zimowego okna transferowego. W tej grupie jest między innymi Jagiellonia Białystok.

Wygląda na to, że trener Adrian Siemieniec zechce w zimie rozejrzeć się za nowym stoperem.

Z tego powodu na celownik trafił Jetmir Haliti - donosi Kuba Seweryn.

„Jagiellonia Białystok faktycznie jest zainteresowana sprowadzeniem Jetmira Halitiego, 27-letniego kosowskiego stopera AIK-u, jak zaczęło się przewijać w szwedzkich mediach” - stwierdził.

Dużym atutem tego zawodnika jest fakt, że wraz z końcem roku będzie do wzięcia za darmo, bo jego kontrakt wygasa już 31 grudnia 2023 roku.

Dodatkowo mamy w tym przypadku do czynienia z jednokrotnym reprezentantem Kosowa, który wystąpił w barwach drużyny narodowej praktycznie równy rok temu.

27-latek urodził się w szwedzkim Växjö. Pierwsze kroki stawiał w akademii Malmö Anadolu BI. Później występował dla takich ekip jak BK Olympic, Prespa Birlik, FC Rosengård, Landskrona i J-Södra IF.W styczniu 2021 roku trafił do AIK-u. W tym sezonie rozegrał dla tej ekipy łącznie 21 spotkań, a w nich miał dwie asyst.

Jagiellonia Białystok zajmuje obecnie w tabeli Ekstraklasy drugie miejsce z dorobkiem 29 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy