Jagiellonia Białystok: Czterech piłkarzy odchodzi z klubu [OFICJALNIE]

Jagiellonia Białystok: Czterech piłkarzy odchodzi z klubu [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jagiellonia Białystok

Ariel Borysiuk, Fernán Ferreiroa, Maciej Makuszewski oraz Damian Węglarz żegnają się z Jagiellonią Białystok.

Niedzielne popołudnie będzie obfitowało w ostatnie podrygi związane z tegorocznym sezonem Ekstraklasy. Kilka zespołów nadal ma, o co grać.

Nadal nie została rozstrzygnięta kwestia tego, kto zajmie czwarte miejsce, gwarantujące grę w eliminacjach europejskich pucharów. Jasności nie ma też w kwestii utrzymania, ponieważ Podbeskidzie Bielsko-Biała i Stal Mielec dzielą trzy punkty na korzyść tych drugich.

W cieniu wspomnianych batalii o rezygnacji z usług czterech swoich zawodników poinformowała Jagiellonia Białystok. Z klubem żegnają się Ariel Borysiuk, Fernán Ferreiroa, Maciej Makuszewski oraz Damian Węglarz.

Pierwszy z nich trafił do zespołu z Podlasia z Sheriffa Tyraspol w lutym 2020 roku. W trwającym sezonie rozegrał łącznie 14 spotkań.

Drugi z zawodników to Hiszpan, który przybył do Ekstraklasy z Gabali. Furory jednak nie zrobił, a jego licznik zamknął się na 11 występach.

Następny z graczy to były reprezentant Polski, Maciej Makuszewski. Skrzydłowy pomimo odejścia z Białegostoku bardzo szybko może znaleźć dla siebie zatrudnienie. Mówi się o nim w kontekście Wieczystej Kraków. W trwającym sezonie 32-latek zanotował 23 mecze, a jego dorobek to trzy bramki i cztery asysty.

Bramkarz Węglarz jest wychowankiem Zawiszy Bydgoszcz. W rozgrywkach 2020/2021 wystąpił w pięciu spotkaniach pierwszej drużyny Wisły.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy