Jagiellonia Białystok: Czterech piłkarzy odchodzi z klubu [OFICJALNIE]

Jagiellonia Białystok: Czterech piłkarzy odchodzi z klubu [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jagiellonia Białystok

Ariel Borysiuk, Fernán Ferreiroa, Maciej Makuszewski oraz Damian Węglarz żegnają się z Jagiellonią Białystok.

Niedzielne popołudnie będzie obfitowało w ostatnie podrygi związane z tegorocznym sezonem Ekstraklasy. Kilka zespołów nadal ma, o co grać.

Nadal nie została rozstrzygnięta kwestia tego, kto zajmie czwarte miejsce, gwarantujące grę w eliminacjach europejskich pucharów. Jasności nie ma też w kwestii utrzymania, ponieważ Podbeskidzie Bielsko-Biała i Stal Mielec dzielą trzy punkty na korzyść tych drugich.

W cieniu wspomnianych batalii o rezygnacji z usług czterech swoich zawodników poinformowała Jagiellonia Białystok. Z klubem żegnają się Ariel Borysiuk, Fernán Ferreiroa, Maciej Makuszewski oraz Damian Węglarz.

Pierwszy z nich trafił do zespołu z Podlasia z Sheriffa Tyraspol w lutym 2020 roku. W trwającym sezonie rozegrał łącznie 14 spotkań.

Drugi z zawodników to Hiszpan, który przybył do Ekstraklasy z Gabali. Furory jednak nie zrobił, a jego licznik zamknął się na 11 występach.

Następny z graczy to były reprezentant Polski, Maciej Makuszewski. Skrzydłowy pomimo odejścia z Białegostoku bardzo szybko może znaleźć dla siebie zatrudnienie. Mówi się o nim w kontekście Wieczystej Kraków. W trwającym sezonie 32-latek zanotował 23 mecze, a jego dorobek to trzy bramki i cztery asysty.

Bramkarz Węglarz jest wychowankiem Zawiszy Bydgoszcz. W rozgrywkach 2020/2021 wystąpił w pięciu spotkaniach pierwszej drużyny Wisły.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy