Jagiellonia Białystok ma obawy. Czołowy zawodnik nie odpowiada na ofertę
2023-05-14 10:40:12; Aktualizacja: 2 lata temu
Tomáš Přikryl to ważny zawodnik w szeregach Jagiellonii. Białostocki klub chciał przedłużyć kontrakt Czecha, lecz ten od dłuższego czasu nie odpowiada na ofertę - donosi Piotr Wołosik.
30-letni skrzydłowy na Słonecznej występuje od 2019 roku. Wówczas zdecydował się w końcu opuścić ojczyznę, w której bronił barw Sigmy Ołomuniec, Sparty Praga czy Mlady Boleslav.
W bieżącej kampanii Přikryl ponownie odgrywa ważną rolę w trykocie Jagiellonii Białystok. Zanotował w niej już 30 występów, gola i trzy asysty. W rozgrywkach Ekstraklasy aż 25-krotnie rozpoczynał w pierwszym składzie.
Zarząd klubu z województwa podlaskiego chciał kontynuować tę współpracę, dlatego ponad miesiąc temu złożył czeskiemu atakującemu propozycję nowego kontraktu. Cisza. Zawodnik do tej pory na nią nie odpowiedział, o czym informuje Piotr Wołosik.Popularne
Oczywiście, do końca sezonu zostało jeszcze trochę czasu, aczkolwiek brak jakiejkolwiek reakcji na ofertę należy uznać za zastanawiający. Media spekulują, że Přikryl myśli coraz intensywniej o powrocie do ojczyzny. Z pewnością znalazłby tam pracodawcę.
Jagiellonia Białystok okupuje jedenastą lokatę w tabeli ligowej. W teorii podopieczni Adriana Siemieńca nadal mogą spaść do pierwszej ligi. Śląsk Wrocław na dwie kolejki przed końcem kampanii traci do nich pięć punktów.
„Jagę” czekają dwa trudne starcia z Cracovią i Lechem Poznań.












![FC Porto z komunikatem w sprawie Jana Bednarka [OFICJALNIE]](img/photos/111741/170x113/froholdt-bednarek.jpg)
![Polski bramkarz bohaterem miasta! Jego interwencje uratowały zespół przed spadkiem [WIDEO]](img/photos/107777/170x113/jakub-ojrzynski.jpg)






![FC Porto z komunikatem w sprawie Jana Bednarka [OFICJALNIE]](img/photos/111741/90x60/froholdt-bednarek.jpg)
![Polski bramkarz bohaterem miasta! Jego interwencje uratowały zespół przed spadkiem [WIDEO]](img/photos/107777/90x60/jakub-ojrzynski.jpg)








