2024-08-13 20:54:22; Aktualizacja: 3 minuty temu
Jagiellonia Białystok rozjechana przez Bodø/Glimt. Na pocieszenie Liga Europy lub Liga Konferencji [WIDEO] Fot. Ivar Olsen / PressFocus
Karol Brandt Źródło: Transfery.info

Jagiellonia Białystok w meczu rewanżowym trzeciej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów przegrała z Bodø/Glimt aż 1:4 i pożegnała się z rywalizacją.

Mistrzowie Polski po skromnej porażce na własnym stadionie wierzyli, że mogą odrobić straty i powalczyć o trzy punkty.

Zaledwie cztery minuty wystarczyły, aby kibice „Jagi” pomyśleli, że ich piłkarze nie oszaleli.

Zamieszanie w polu karnym poskutkowało samobójczym trafieniem ze strony Norwegów.

Nim jednak sędzia zaprosił oba zespoły na przerwę, było już 2:1 dla Bodø/Glimt.

Po przerwie przyszły jeszcze dwa gole, a dublet skompletował Sondre Brunstad Fet.

Finalnie Jagiellonia Białystok odpadła z rozgrywek. To jednak nie koniec jej przygody z europejskimi pucharami.

Teraz powalczy ona z Ajaksem lub Panathinaikosem o awans do Ligi Europy. Jeśli to się nie uda, podopieczni Adriana Siemieńca mają zapewnione występy w fazie ligowej Ligi Konferencji.