Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE]

Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE]
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok ogłosiła pierwszy zimowy transfer. Szeregi wicelidera Ekstraklasy wzmocnił 27-letni obrońca, Jetmir Haliti.

Jagiellonia Białystok to obok Śląska Wrocław jedna z największych niespodzianek tego sezonu Ekstraklasy. Klub z Podlasia poprzednią kampanię zakończył dopiero na 14. lokacie, a w tej walczy o ligowe podium.

Aktualny wicelider zgromadził do tej pory 34 punkty w 17 spotkaniach.

Drużyna Adriana Siemieńca nie zamierza spocząć na laurach. Kluczem do sukcesu może być odpowiednie wzmocnienie kadry. Pierwszy zimowy transfer został właśnie sfinalizowany.

Na Słoneczną trafił w ramach wolnego ruchu Jetmir Haliti. 27-letni defensor występował ostatnio w AIK-u Fotboll, a jeszcze wcześniej w Mjällby AIF, FC Rosengård czy J-Södra IF. 

Kosowianin podpisał umowę do 30 czerwca 2025 z możliwością przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Haliti na przestrzeni dotychczasowej kariery uzbierał 48 spotkań na poziomie szwedzkiej ekstraklasy. Na boiskach drugiej ligi pojawiał się 65-krotnie.

Aktualna umowa stopera z AIK-iem wygasa 31 grudnia bieżącego roku, stąd mógł formalnie negocjować z nowym pracodawcą.

W zakończonym w listopadzie sezonie szwedzkiej ekstraklasy uzbierał 21 występów i dwie asysty. 

Jagiellonia Białystok poinformowała, że jej nowy zawodnik, mogący występować również na lewej stronie defensywy, będzie występował z numerem 4.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy