Jagiellonia Białystok testuje dwóch zawodników

Jagiellonia Białystok testuje dwóch zawodników
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Meczyki.pl | Kuba Seweryn

Sztab szkoleniowy Jagiellonii Białystok przygląda się na treningach Artemowi Makarczukowi i Myrosławowi Mazurowi.

Do przebywającej w Turcji na obozie przygotowawczym Jagiellonii Białystok dołączyli w ostatnich dniach dwaj piłkarze. Mowa o Artemie Makarczuku i Myrosławie Mazurze.<

Zarówno jednemu, jak i drugiemu w najbliższych dniach przyjrzy się sztab szkoleniowy klubu z Podlasia na czele z Bogdanem Zającem. Jeśli pozostawią po sobie dobre wrażenie, prawdopodobnie otrzymają propozycję kontraktów.

Pierwszy z nich to Rosjanin, który do tej pory był związany z Bałtiką Kaliningrad. Tam prezentował się dobrze, dzięki czemu przypadł do gustu działaczom Jagiellonii.

W rundzie jesiennej obecnego sezonu rozegrał on łącznie 21 spotkań. W tym czasie zanotował jedną asystę. Makarczuk najlepiej czuje się na pozycji lewego obrońcy.

Drugi z graczy to z kolei ukraiński środkowy obrońca. 22-latek od lutego minionego roku przywdziewa trykot szwedzkiego zespołu, Umeå FC.

W przeszłości miał on okazję występować w reprezentacji swojego kraju do lat 21.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy