Jagiellonia Białystok: Zmiany w sztabie szkoleniowym | Myrosław Mazur odchodzi z klubu [OFICJALNIE]

Jagiellonia Białystok: Zmiany w sztabie szkoleniowym | Myrosław Mazur odchodzi z klubu [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok

Ireneusz Mamrot poinformował o zmianach w sztabie szkoleniowym Jagiellonii Białystok.

- Piotr Grzybko to trener doskonale znany w Białymstoku i to właśnie on będzie teraz zajmował się pracą z bramkarzami. Do sztabu dołączy też Maciej Patyk, który będzie pełnił funkcję analityka. Z kolei Adrian Siemieniec, z którym współpracuję już od dłuższego czasu, będzie moim asystentem - powiedział Mamrot, który wrócił do Białegostoku w piątek.

Z zespołem żegnają się: dotychczasowy trener od przygotowania fizycznego - Stanisław Gadziński, a także trener bramkarzy - Jarosław Tkocz.

- Uściślając wypowiedź szkoleniowca, dodam również, że Rafał Grzyb wciąż będzie drugim trenerem w zespole - dodała Agnieszka Syczewska, wiceprezes Jagiellonii. To właśnie Grzyb tymczasowo prowadził białostocki zespół od marca, kiedy to klub rozstał się z Bogdanem Zającem.

Nieco wcześniej Jagiellonia poinformowała o rozstaniu z Myrosławem Mazurem, którego wygasająca 30 czerwca umowa nie zostanie przedłużona. Ukrainiec rozegrał trzy mecze w jej barwach.

Wolną rękę w poszukiwaniu nowego zespołu otrzymał z kolei Kris Twardek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy