Jagiellonia Białystok: Zmiany w sztabie szkoleniowym | Myrosław Mazur odchodzi z klubu [OFICJALNIE]

Jagiellonia Białystok: Zmiany w sztabie szkoleniowym | Myrosław Mazur odchodzi z klubu [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok

Ireneusz Mamrot poinformował o zmianach w sztabie szkoleniowym Jagiellonii Białystok.

- Piotr Grzybko to trener doskonale znany w Białymstoku i to właśnie on będzie teraz zajmował się pracą z bramkarzami. Do sztabu dołączy też Maciej Patyk, który będzie pełnił funkcję analityka. Z kolei Adrian Siemieniec, z którym współpracuję już od dłuższego czasu, będzie moim asystentem - powiedział Mamrot, który wrócił do Białegostoku w piątek.

Z zespołem żegnają się: dotychczasowy trener od przygotowania fizycznego - Stanisław Gadziński, a także trener bramkarzy - Jarosław Tkocz.

- Uściślając wypowiedź szkoleniowca, dodam również, że Rafał Grzyb wciąż będzie drugim trenerem w zespole - dodała Agnieszka Syczewska, wiceprezes Jagiellonii. To właśnie Grzyb tymczasowo prowadził białostocki zespół od marca, kiedy to klub rozstał się z Bogdanem Zającem.

Nieco wcześniej Jagiellonia poinformowała o rozstaniu z Myrosławem Mazurem, którego wygasająca 30 czerwca umowa nie zostanie przedłużona. Ukrainiec rozegrał trzy mecze w jej barwach.

Wolną rękę w poszukiwaniu nowego zespołu otrzymał z kolei Kris Twardek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy