Jagiellonia mocno zainteresowana skrzydłowym. Możliwy ciekawy transfer!

Jagiellonia mocno zainteresowana skrzydłowym. Możliwy ciekawy transfer!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Wołosik I Twitter

Jak podaje Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego”, Jagiellonia Białystok interesuje się Williamem z FCSB (dawna Steaua Bukareszt).

„Ciekawe... Jagiellonia mocno zainteresowana 25-letnim Brazylijczykiem Williamem (lewoskrzydłowy)” - napisał na Twitterze Wołosik.


25-latek trafił do klubu z Bukaresztu w zeszłym roku i od tamtej pory rozegrał w jego barwach 53 spotkania. Poprzedni sezon zakończył z 23 występami, dwoma golami i sześcioma asystami na koncie w rumuńskiej ekstraklasie. W tym zdobył na razie jedną bramkę i zaliczył jedną asystę w siedmiu meczach ligowych. Dodajmy, że raz pojawił się też na boisku w rozgrywkach Ligi Europy (spotkanie z Lugano).


FCSB nie jest pierwszym rumuńskim klubem w karierze Williama. Wcześniej przez wiele lat występował on w Astrze Giurgiu, w międzyczasie uzyskując rumuńskie obywatelstwo.  

Niewykluczone, że zainteresowanie białostoczan Williamem wiąże się z możliwym opuszczeniem „Jagi” przez Fiodora Černycha, którego umowa wygasa 30 czerwca 2018 roku. Według mediów pozyskanie 26-latka rozważa Legia Warszawa i kilka klubów z zagranicy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy