Jakub Kiwior nie wiedział, co powiedzieć. To pytanie zamurowało reprezentanta Polski

Jakub Kiwior nie wiedział, co powiedzieć. To pytanie zamurowało reprezentanta Polski fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: PZPN | Transfery.info

Jakub Kiwior wziął udział w konferencji prasowej przed meczem reprezentacji Polski z Łotwą. Jedno z pytań zamurowało stopera Arsenalu.

Reprezentacja Polski pod batutą Michała Probierza tylko zremisowała z Czechami w ramach ostatniej kolejki eliminacji do EURO 2024. To poskutkowało tym, że „Biało-czerwoni” mogą dostać się na główną imprezę tylko za pomocą barażów.

Te będą rozgrywane dopiero w 2024 roku, a wcześniej przed drużyną narodową mecz towarzyski.

We wtorek przyjdzie nam zmierzyć się z Łotwą i przed tą rywalizacją odbyła się konferencja prasowa, którą swoim udziałem uświetnił między innymi stoper Arsenalu, Jakub Kiwior.

Jedno z pytań odebrało mu mowę... O co chodziło?

Pewien łotewski dziennikarz zapytał, co sądzi o tej drużynie, co ewidentnie zbiło z tropu 23-latka.

Na sali zapanowała niezręczna cisza, którą przerwał po chwili zdezorientowany Kiwior.

- Szczerze, to ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. Co sądzę o Łotwie w ogóle... Tak naprawdę to nie wiem, jak się odnieść. Chyba już wszystko powiedziałem, co miałem na myśli. Nie wiem, co jeszcze mógłbym dodać - uciął obrońca.

Kibiców zaskoczyła nie tylko niewiedza Polaka na temat rywala, ale też potrzeba tłumaczenia wspomnianego pytania. Zarzucano bowiem, że Kiwior pomimo rocznego stażu w Arsenalu nadal ma problem z językiem.

Te insynuacje mogą być zbyt daleko idące, a stoper po prostu zdziwił się pytaniem, na które nie znał odpowiedzi.

Początek wtorkowego meczu Polski z Łotwą o 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy