Jakub Moder po porażce z Anglią: Ten mecz pokazał, że możemy rywalizować z najlepszymi

Jakub Moder po porażce z Anglią: Ten mecz pokazał, że możemy rywalizować z najlepszymi fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: TVP Sport

Zdobywca jedynej bramki dla Polaków w meczu z Anglią (1-2) Jakub Moder odniósł się do występu zarówno swojego, jak i swoich kolegów.

Polacy mierzyli się w środowy wieczór z Anglią w ramach trzeciej kolejki kwalifikacji Mistrzostw Świata. Spotkanie zakończyło się triumfem „Synów Albionu” w stosunku 2-1.

Bramki dla gospodarzy zdobywali tego dnia: Harry Kane oraz Harry Maguire. Jedynego gola dla podopiecznych Paulo Sousy strzelił natomiast Jakub Moder.

Bezpośrednio po meczu to właśnie zawodnik Brightonu skomentował przebieg zawodów.

- Fakt, że strzeliłem gola na Wembley, jest na pewno świetny, ale szkoda końcowego rezultatu. Ostatecznie przecież moja bramka niewiele wniosła i wracamy do kraju bez punktów, a to nie jest dobra informacja - stwierdził.

- W przerwie skorygowaliśmy kilka rzeczy. Chodziło przede wszystkim o wyższy pressing. Rywal nie grał już później tak dobrze. Nasza reakcja była niezła, ale później przydarzył się błąd, który kosztował nas gola. Następnie zabrakło czasu, żeby odrobić straty. Ten mecz pokazał jednak, że możemy rywalizować z najlepszymi - zakończył.

Po trzech kolejkach eliminacji Mistrzostw Świata Polska zgromadziła na swoim koncie cztery punkty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy