Jakub Moder straci konkurenta do gry?! Brighton prowadzi rozmowy z PSV

Jakub Moder straci konkurenta do gry?! Brighton prowadzi rozmowy z PSV
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Eindhoven Dagblad

Davy Pröpper znajduje się na dobrej drodze do sfinalizowania swojego powrotu do PSV - poinformował „Eindhoven Dagblad”.

Środkowy pomocnik udanie wprowadził się na angielskie boiska i przez trzy sezony stanowił pewny punkt zespołu Brighton.

W trwającym sezonie musiał pogodzić się jedynie z pełnieniem funkcji rezerwowego. 29-letni zawodnik nie widzi dla siebie szansy na zmianę obecnego położenia w kolejnych rozgrywkach i dlatego przychylnym okiem spojrzał w kierunku powrotu do PSV.

Dziennikarze z „Eindhoven Dagblad” przekonują, że temat transferu Davy'ego Pröppera do ekipy z Eredivisie jest bardzo realny i całkiem bliski realizacji, ponieważ przedstawiciele obu klubów mają prowadzić pomiędzy sobą rozmowy na temat ustalenia warunków ewentualnej transakcji.

„Mewy” spodziewają się zarobienia około 10 milionów euro na sprzedaży niedawnego reprezentanta Holandii. Z kolei „Boeren” celują w wydanie przynajmniej o połowę mniej niż oczekują Anglicy.

Najprawdopodobniej jedna i druga strona osiągną porozumienie i wówczas Jakubowi Moderowi ubędzie jeden konkurent do walki o miejsce w środku pola w Brighton. Obecnie reprezentant Polski jest wystawiany w klubie na pozycji lewego pomocnika.

Pröpper wystąpił w 11 meczach w tym sezonie i zanotował w nich jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy