Jamie Vardy z sensacyjnym transferem wewnątrz Premier League?!

Jamie Vardy z sensacyjnym transferem wewnątrz Premier League?! fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Athletic

Jamie Vardy, legenda Leicester City, jest rozważany jako potencjalne wzmocnienie linii ataku Manchesteru United - poinformował „The Athletic”.

„Czerwone Diabły” prezentują się grubo poniżej oczekiwań na przestrzeni ostatnich sezonów i obecny rozpoczęli w fatalnym stylu od poniesienia dwóch porażek z teoretycznie niżej notowanymi Brighton (1:2) i Brentfordem (0:4).

A teraz czeka na nich prestiżowe starcie z Liverpoolem (22 sierpnia o godzinie 21:00), które nie daje zbyt dużych nadziei na odwrócenie złej passy zapoczątkowanej przez drużynę prowadzoną przez Erika ten Haga.

Z tego też powodu przedstawiciele Manchesteru United rozglądają się usilnie za wzmocnieniami praktycznie każdej formacji i tak obrali sobie na cel między innymi Jamie'ego Vardy'ego z Leicester City.

Doświadczony napastnik ma wyrobioną markę na poziomie Premier League w barwach „Lisów” i stanowiłby wartościowe uzupełnienie kadry ekipy z Old Trafford.

Jednocześnie nie da się jednak ukryć, że byłby on tylko krótkoterminowym rozwiązaniem ofensywnych kłopotów „Czerwonych Diabłów”, bo coraz większymi krokami zbliża się do 36. urodzin, co oznacza, że jest niewiele młodszy od Cristiano Ronaldo.

Vardy ma umowę do końca bieżących rozgrywek i na razie nie kwapi się do przejścia do konkretnych negocjacji w sprawie podpisania nowej umowy z klubem, z którym świętował największe sukcesy w karierze - mistrzostwo i Puchar Anglii oraz Tarcza Wspólnoty.

Doświadczony napastnik rozpoczął kampanię od zaliczenia asysty w dwóch występach. Z kolei poprzednie zmagania zakończył z siedemnastoma trafieniami w 33 rozegranych meczach.

***

Manchester United znalazł upragnionego napastnika?! Ruszyły negocjacje

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy