Jan Bednarek: To największa porażka w mojej karierze

Jan Bednarek: To największa porażka w mojej karierze fot. Meczyki.pl [YouTube]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Meczyki.pl

Jan Bednarek w rozmowie z Tomaszem Włodarczykiem z Meczyki.pl podzielił się tym, co uznaje za największą porażkę w swojej dotychczasowej karierze.

W 2017 roku Jan Bednarek przeniósł się z Lecha Poznań do Southampton. Środkowy obrońca potrzebował trochę czasu na wywalczenie sobie miejsca w podstawowym składzie angielskiego zespołu, ale w końcu to zrobił. Przez pięć lat rozegrał 133 spotkania w Premier League. Latem przeniósł się do Aston Villi, gdzie póki co rzadziej pojawia się na murawie.

Który moment w karierze 26-latek uznaje za najgorszy? Jak się okazuje, pochodzi on jeszcze z czasów gry w Lechu.

- Moją największą porażką, której nie mogłem przeżyć, po której myślałem, że moje życie się kończy i to było dla mnie coś najgorszego na świecie - obudzić się dzień po porażce Lecha Poznań z Arką Gdynia w Pucharze Polski. Do dzisiaj nie wiem, jak tego meczu nie wygraliśmy i jak nie zdobyliśmy tego pucharu. Jak o tym myślę, nie mieści mi się to w głowie. Ciarki mnie przechodzą i to jest dla mnie coś najgorszego. Porażka z Arką Gdynia. Pamiętam, jak obudziłem się następnego dnia rano i mi było wstyd. Było mi tak wstyd. Mieszkałem wtedy przy stadionie. Założyłem kaptur, żeby mnie nie było widać i chyba z dwie godziny chodziłem po lesie, gdzie ja nie lubię spacerować. Myślałem tylko, co się wydarzyło. „To jest niemożliwe”. Nie mogłem tego przeżyć - przyznał Bednarek w rozmowie z Meczyki.pl.

Finał Pucharu Polski z 2017 roku zakończył się zwycięstwem Arki 2:1. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. W niej gole dla ekipy z Trójmiasta strzelili Rafał Siemaszko oraz Luka Zarandia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy