Japhet Tanganga chce odejść z Tottenhamu. Cztery możliwości

Japhet Tanganga chce odejść z Tottenhamu. Cztery możliwości fot. Stefan Constantin 22 / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Gianluca Di Marzio | Tuttomercato.web

Japhet Tanganga pragnie regularnej gry, a tego nie jest w stanie zagwarantować mu Tottenham. Piłkarz szuka nowego pracodawcy, wzbudzając zainteresowanie czterech drużyn.

23-latek jest rozczarowany swoją pozycją w macierzystym klubie. Angielski stoper figuruje w planach Antonio Conte tylko jako opcja rezerwowa, bez większych szans na grę w pierwszym składzie.

Londyńczycy cenią sobie jego obecność w kadrze, lecz ten pragnie napędzić w końcu swoją karierę. Do tego potrzebuje regularnych występów. Odkąd drużynę wzmocnił Clément Lenglet ich perspektywa oddaliła się jeszcze dalej.

Tanganga dąży do transferu. Defensor uważa, że zasłużył na większe zaufanie ze strony Tottenhamu, dlatego wymusza na działaczach swoje odejście.

Wedle informacji Gianluki Di Marzio 23-latek prowadzi negocjacje z AC Milanem, który przekonał się już co do angielskich stoperów za sprawą Fikayo Tomoriego.

Wychowanek „Kogutów” zapatruje się pozytywnie na włoską przygodę, a więc rozmowy przebiegają pomyślnie. Po ich finalizacji piłkarz otwarcie poprosi o transfer, nie pozostawiając żadnych złudzeń w związku ze swoją przyszłością - ta ma toczyć się z dala od Tottenham Stadium.

„Rossoneri” optują za rocznym wypożyczeniem z możliwością wykupu.

Jak podaje Tuttomercato.web, mediolańczycy nie pozostają osamotnieni w staraniach o kartę Tangangi. Leeds United, Everton i Newcastle United podobno dołączyły do wyścigu o Anglika, przygotowując już pierwsze oferty.

Defensor z kongijskim rodowodem preferuje jednak kurs na Półwysep Apeniński.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy