Jasper Cillessen blisko odejścia z Valencii. Sentymentalny powrót

Jasper Cillessen blisko odejścia z Valencii. Sentymentalny powrót fot. Saolab Press / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Héctor Gómez [Twitter]

Jasper Cillessen jest blisko przenosin z Valencii do NEC Nijmegen - podaje Héctor Gómez.

Do dopięcia transferu Jaspera Cillessena do NEC Nijmegen zostały ostatnie szczegóły. Jego odejście z Valencii umożliwi jej rejestrację nowych zawodników - Samu Castillejo oraz Samuela Lino, który został wypożyczony z Atlético Madryt.

Cillessen bronił dostępu do bramki Valencii przez trzy lata. W tym czasie pojawił się na murawie 57 razy, notując 12 czystych kont. W ostatnim sezonie rozegrał 17 meczów, a trzy z nich kończył bez utraty bramki.

Do „Nietoperzy” 33-letni holenderski bramkarz przeszedł z Barcelony, gdzie pełnił rolę zmiennika.

Przeprowadzka do Nijmegen będzie dla Cillessena powrotem na „stare śmieci”. W NEC szkolił się on jako junior, a następnie zadebiutował w Eredivisie (sezon 2010/2011). Między tym a przenosinami do Hiszpanii występował jeszcze w Ajaksie.

W ostatnim sezonie NEC zakończyło zmagania w Eredivisie na jedenastym miejscu w tabeli holenderskiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy