Jean Michaël Seri bohaterem hitowej przeprowadzki do Włoch?!

Jean Michaël Seri bohaterem hitowej przeprowadzki do Włoch?! fot.
Karol Brandt
Źródło: Alfredo Pedullà | Sky Sports

Podczas obecnego okna transferowego klub najprawdopodobniej zmieni Jean Michaël Seri. Zawodnik Fulham znajduje się na celowniku kilku ekip, w tym Romy i Milanu.

Przenosiny Iworyjczyka na Craven Cottage postrzegano jako ogromną niespodziankę. Chciały go bowiem takie kluby jak Chelsea czy Arsenal, a nieco wcześniej o pozyskanie środkowego pomocnika zabiegała Barcelona. 

27-latek ma za sobą przeciętną kampanię, podczas której w 34 meczach zdobył bramkę i posłał trzy ostatnie podania. Pomimo tego jego szanse na hitowy transfer nie maleją. Wręcz przeciwnie. 

Po spadku Fulham do Championship 23-krotny reprezentant swojego kraju na arenie międzynarodowej rozważa zmianę pracodawcy, a jego agent potwierdził, że szuka swojemu klientowi nowego klubu.

– Mogę potwierdzić, że ja i mój włoski partner biznesowy kilka tygodni temu rozmawialiśmy z Romą. Zobaczymy, co się wydarzy. Niemniej, Seri byłby szczęśliwy grając w Serie A. Roma to naprawdę świetny klub – stwierdził Franklin Mala.

Ponadto stacja Sky Sports przekazała, że oprócz rzymian transfer Jeana Michaëla Seriego sondują Galatasaray, Napoli i Milan. 

Iworyjczyk trafił do Fulham za okrągłe 30 milionów euro. Właśnie tyle zainkasowało OGC Nice. Jego umowa z obecnym pracodawcą wygasa 30 czerwca 2022 roku. 

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy