Jean Michaël Seri trafi do Turcji?!

Jean Michaël Seri trafi do Turcji?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: France Football

Fulham w kolejnym sezonie zagra w Championship. Efektem tego może być rozstanie z kilkoma graczami. Jednym z nich ma być Jean Michaël Seri, który trafił na radary Galatasaray.

Przed rokiem blisko 28-letni piłkarz był o krok od przenosin do Chelsea. Na ostatniej prostej zdecydował się jednak wybrać ofertę Fulham, w barwach którego ostatecznie rozegrał 34 spotkania, strzelił gola i zanotował dwie asysty. Po Iworyjczyku spodziewano się dużo więcej. Tym bardziej że kosztował 30 milionów euro. Teraz, mając na uwadze również spadek londyńczyków do Championship, najprawdopodobniej zmieni on klub.

Do tej pory Jean Michaël Seri był łączony z Monaco, które po fatalnym sezonie chce wrócić na właściwe tory. Pomóc w tym miałby właśnie były zawodnik OGC Nice. To jednak nie jedyny klub zainteresowany środkowym pomocnikiem. 

„France Football” poinformowało bowiem, że złożenie propozycji rocznego wypożyczenia rozważa tureckie Galatarasaray. Takie rozwiązanie może odpowiadać „Białym”, którzy z pewnością celują w jak najszybszy powrót do angielskiej elity i już w kolejnym sezonie mogliby ponownie skorzystać z usług 23-krotnego reprezentanta swojego kraju na arenie międzynarodowej. Przy okazji zaoszczędziliby również trochę pieniędzy, które obecnie muszą przeznaczać na tygodniówkę 27-latka. Tym samym „Lwy” nie są bez szans. 

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy