Jeden gra w Realu, drugi w Barcelonie. Obu chce PSG

Jeden gra w Realu, drugi w Barcelonie. Obu chce PSG fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Le Parisien/AS

Paris Saint-Germain szuka następcy Thiago Motty.

Piłkarz niedługo prawdopodobnie przeniesie się do Atlético Madryt, w barwach którego grał już w sezonie 2007/08. Według "Le Parisien", mistrzowie Francji wyznaczyli sobie bardzo ambitnych kandydatów do jego zastąpienia.

Pierwszym z nich jest Sergio Busquets, którego niezawodność i wytrzymałość paryżanie bardzo cenią.O sprowadzenie go z Barcelony będzie jednak niezwykle trudno, mając na uwadze między innymi fakt odejścia Xaviego Hernandeza. Poza tym zapytanie w jego sprawie złożył Arsenal.

Jeśli nie uda się sprowadzić Busquetsa, mistrzowie Francji mogą zwrócić się ku hiszpańskiej stolicy. Tam od roku występuje Toni Kroos, którego również scharakteryzowano jako jeden z priorytetowych celów. I tutaj należy się spodziewać oporu działaczy "Królewskich", których do puszczenia swojej gwiazdy mogłaby przekonać jedynie wielka suma pieniędzy.

"Le Parisien" pisze też o zainteresowaniu PSG Javim Martinezem i Xabim Alonso.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” David Villa kupił klub piłkarski David Villa kupił klub piłkarski Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy