Jest oferta za Sá. Śmiesznie niska!

Jest oferta za Sá. Śmiesznie niska!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Transfery.info

Legia Warszawa otrzymała ofertę transferową od AEK Ateny za Orlando Sá.

Grecy zaoferowali za napastnika zaledwie 300 tysięcy euro. Propozycję tę "Wojskowi" niechybnie odrzucą, bowiem 26-latek ma w kontrakcie zapisaną klauzulę odejścia opiewającą na trzy miliony euro. W Warszawie wiedzą, że za taką sumę Portugalczyka się sprzedać nie uda, jednak ta zaproponowana przez Ateńczyków jest zdecydowanie zbyt niska.

Uważa się, że włodarze Legii są gotowi zacząć negocjacje w sprawie zawodnika z klubem, który zaproponuje za niego około miliona euro. Ostatnia dyspozycja Sá pozwala jednak sądzić, że być może zostanie on Warszawie.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy