Joachim Löw mógł w tym miesiącu wrócić do pracy

Joachim Löw mógł w tym miesiącu wrócić do pracy fot. Asatur Yesayants / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bild

Joachim Löw, były selekcjoner reprezentacji Niemiec, otrzymał ofertę poprowadzenia tureckiej kadry - informuje „Bild”.

Niemiec już od ponad dwóch lat pozostaje bez pracy. Przez ten czas nie brakowało spekulacji na temat jego powrotu, gdyż mówiło się choćby o Realu Madryt, ale do angażu nie doszło.

Jak się jednak okazuje, w tym miesiącu Joachim Löw mógł zakończyć okres bezrobocia.

Przewidując zwolnienie Stefana Kuntza Turecki Związek Piłki Nożnej skontaktował się z 63-latkiem. Pojawiła się nawet formalna oferta.

„Bild” informuje, że początkowo mistrz świata z 2014 roku nie powiedział „nie”. Poprosił za to o czas do namysłu.

Już następnego dnia Löw przekazał swoją decyzję. Propozycja została odrzucona.

Tym sposobem Turcy musieli szukać dalej i ostatecznie postawili na Vincenzo Montellę, który zbierał nad Bosforem doskonałe opinie.

Z kolei były trener Fenerbahçe, Stuttgartu czy Austrii Wiedeń nadal pozostaje do wzięcia, podobnie jak inni znakomici szkoleniowcy, w tym Hans-Dieter Flick czy Antonio Conte.

Löw reprezentację Niemiec prowadził aż przez piętnaście lat. Spośród 198 meczów piłkarze pod jego wygrali 125 razy.

***

TOP 10 trenerów bez klubu. Znane nazwiska do wzięcia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy