Joachim Löw mógł wrócić do Bundesligi? Jasne stanowisko byłego selekcjonera reprezentacji Niemiec

Joachim Löw mógł wrócić do Bundesligi? Jasne stanowisko byłego selekcjonera reprezentacji Niemiec fot. Michele Morrone / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sport Bild

Były selekcjoner reprezentacji Niemiec Joachim Löw odrzucił możliwość bycia doradcą zarządu VfB Stuttgart, o czym informuje „Sport Bild”.

Joachim Löw to postać doskonale znana fanom piłki nożnej na całym świecie. 62-latek bowiem przez ponad 15 lat odpowiadał za wyniki reprezentacji Niemiec i wspólnie z tym zespołem sięgnął przecież po Mistrzostwo Świata w 2014 roku.

Do tego nasi zachodni sąsiedzi przez wiele lat byli liczącym się zespołem nie tylko na arenie europejskiej, ale też i światowej.

Mimo to w pewnym momencie coś się wyczerpało i dlatego uznano, że należy dokonać roszady na stanowisku selekcjonera. Po zakończeniu EURO 2020 Löw został zastąpiony przez Hansiego Flicka.

Od tamtej pory 62-latek pozostaje bez pracy, a mówiono o nim między innymi w kontekście Fenerbahçe. On jednak do tej pory taką możliwość odrzucał.

Niedawno z kolei VfB Stuttgart, czyli jego były klub, zaoferował mu możliwość zostania doradcą zarządu.

Jak odpowiedział na to Niemiec? Według ustaleń „Sport Bild”, nie jest on zainteresowany tego typu funkcją. Nadal bowiem postrzega siebie jako szkoleniowca i w tym zawodzie chce się spełniać. Wydaje się więc, że przy dobrej propozycji, może wrócić na ławkę trenerską.

VfB Stuttgart to obecnie szesnasta siła Bundesligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy